“Gördüğünü Al” konseptli Tommy Hilfiger İlkbahar 2018 sezonu defilesi canlı yayını

Tommy Hilfiger, İlkbahar 2018 sezonu defilesini bambaşka bir formatta gerçekleştiriyor. 25 Şubat Pazar günü düzenlenecek olan İlkbahar 2018 TOMMYNOW defilesi ile Milano Moda Haftası’nın kapanışını yapacak olan Tommy Hilfiger, deneysel defileleri dünya çapında yeni şehirlere ve izleyici kitlelerine ulaştırma konusundaki kararlığını gözler önüne seriyor. New York, Los Angeles ve Londra’da büyük başarı yakalayan TOMMYNOW etkinliği, İlkbahar 2018 sezonunda deneysel “Gördüğünü Al” defile formatını Milano’ya getirerek dünya turuna devam ediyor.

Koleksiyon ürünlerinin henüz podyumdayken direkt olarak satın alınabildiği TOMMYNOW etkinliğinde; ikinci kez kadın ve erkek koleksiyonlarını birlikte sunulurken ‘TommyXGigi’ kapsül koleksiyonu da tanıtılacak.

Bu formatın ilginç yanı ise, podyumdaki tüm tasarımların anında satışa sunuluyor olması. Tasarımlar, yetmişten fazla ülkedeki Tommy Hilfiger mağazaları ve tommy.com, seçili toptan iş ortaklarının yanı sıra sosyal medya, alışveriş yapılabilen canlı yayın akışı ve artırılmış gerçeklik özelliğini podyuma taşıyan yenilikçi resim tanımalı ticaret uygulaması TOMMYNOW SNAP, ayrıca Facebook Messenger üzerindeki yapay zeka destekli TMY.GRL ve TMY.BOY konuşan ticaret robotu gibi tüm kanalların oluşturduğu, anında alışveriş yapılabilen bir ekosistem aracılığıyla satışa sunuluyor olacak. 

“Gördüğünü Al” konseptli Tommy Hilfiger İlkbahar 2018 sezonu defilesi canlı yayınını 25 Şubat Pazar günü saat 22.00’de aşağıdaki alanda seyredebilirsiniz:

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!