Girişimciler, mentorlar ve iş melekleri 18 Mayıs’ta Mentor Clinic 4’te buluşuyor!

Türkiye’nin ilk melek yatırım organizasyonlarından Galata İş Melekleri (Galata Business Angels – GBA), gelecek vadeden girişimcileri iş melekleri ve mentorlarla buluşturuyor.

gba mentor clinic 4
GBA Mentor Clinic 4

18 Mayıs Çarşamba günü İstanbul Maslak Steigenberger Hotel’de düzenlenecek GBA Mentor Clinic 4, fikir aşamasında olan, işinin başında olup işini geliştirmek isteyen ve işine başlamış ancak işini bir ileri seviyeye taşımayı hedefleyen girişimcileri, girişimcilik ekosisteminin Türkiye’deki ve Avrupa’daki önemli temsilcileriyle buluşturacak.

İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) Yenilikçi İstanbul Mali Destek Programları kapsamında desteklenen ‘Ulusal/Uluslararası Mentorluk ve Melek Yatırımcı Ağı Oluşturulması Projesi’ çerçevesinde gerçekleştirilecek GBA Mentor Clinic 4 etkinliği, üniversitelerde eğitim hayatını sürdüren girişimci adaylarının da katılımına açık olacak.

Etkinlikte konuşmacılar ve mentorlar arasında; Yemek Sepeti kurucu ortağı Melih Ödemiş, Stage-Co’nun kurucusu Patrick Bosteels, Inventram’ın Genel Müdürü Cem Soysal, ARYA Kadın Yatırım Platformu kurucusu Ahu Serter, Mora Capital’in kurucusu Görkem Oktay, RNA Değişim Yönetimi kurucu ortağı Rana Özşeker ve Turkcell İş Ortaklığı Yönetimi ve İnovasyon Müdürü Seval Üçler Yıldız gibi isimler bulunuyor.

Turkcell’in ana sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte ödeme sistemleri sponsorluğu kategorisinde PayU, partner düzeyinde ise KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi ve KTH destek veriyor. Girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi ve girişimcilerin mentorluk desteği ile işlerini hızlandırmalarını amaçlayan GBA Mentor Clinic IV ile ilgili tüm gelişmeleri takip etmek ve etkinliğe katılabilmek için www.gbamentorclinic.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı program aşağıdadır:

09.00-09.30

Kayıt & Kahvaltı

09.30-09.40 

‘GBA Açılış Konuşması’ Emre Kurttepeli – GBA Başkanı

09.40.11.00

Konuşmacılar:

’15 dakikada 15 yıldan kalanlar’ – Melih Ödemiş, Yemeksepeti kurucu ortağı ve Melek Yatırımcı,

‘What you should know but no one tells you about startup life.’ – Elmira Bayraslı, Author of ‘From The Other Side of The World: Extraordinary Entrepreneurs, Unlikely Places’

‘Girişimcilikte Değişim Yönetimi’ – Rana Özşeker, RNA Değişim Yönetim kurucu ortağı,

‘Cloaca aka Poo-Machine’ – Patrick Bosteels, Chief Connector and Enabler at

Stage-Co,

‘Turkcell Partner Network Ekosistemi bir zamanlar garajdı’ , Seval Üçler Yıldız, Turkcell Head of Partnering and Innovations

11.00-11.30 

GBA Girişimci Paneli

11.30-11.45

Coffee Break

11.45-13.00

Mentorluk Buluşmaları

13.00-14.00

Mid Break

14.00-17.00 

Mentorluk Buluşmaları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!