Galata Business Angels’dan girişimcilere özel eğitim serisi: GBA Ready Set Startup

İstanbul’un ilk melek yatırımcı organizasyonu Galata Business Angels, yeni girişimlere onlara rehberlik ederek, iş fikirleri için finansman bulmayı hedefleyen bir yatırım ağı. Finansman bulmanın yanı sıra girişimcileri pazarlama, finans, satış, networking ve strateji gibi alanlarda, ihtiyaç duydukları temel konularda bilgilendirmeyi de amaçlayan Galata Business Angels; 22 Şubat’ta GBA Ready Set Startup eğitim serisine başlıyor. GBA Ready Set Startup eğitim serisinin ilk konuğu IE Business School’da girişimcilik dersleri veren ve aynı zamanda kendisi de başarılı bir girişimci olan Nazareno Mario Ciccarello.

Kariyerine İtalyan ordusunda başlayan ve üstteğmenliğin ardından beyaz yakalı bir çalışan olarak biyoteknoloji, ilaç ve tıbbi cihaz sektörlerinde devam eden, 50’den fazla ülkeye seyahat edip mutluluğu girişimcilikte bulan Ciccarello’nun anlatacaklarını dinlemek için 22 Şubat’ta Kolektif House Sanayi’de buluşuyoruz. Hepinizi bekliyoruz!

gba_readysetstartup
GBA Ready Set Startup – Nazareno Mario Ciccarello

Eğitim dili İngilizcedir.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için GBA Ready Set Startup @ Facebook sayfasını ziyaret edebilir; GBA Ready Set Startup @ Eventbrite üzerinden kayıt yaptırarak etkinliğe ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Hepinizi bekliyoruz!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!