Formunuzu korumak için tek bir spor salonuna bağlı kalmak zorunda değilsiniz: Sports&Merits’in size harika bir teklifi var

İş toplantısından çıktınız spora gidecektiniz ama spor salonunuza çok mu uzaksınız? Bir arkadaşınızı bekliyorsunuz ve bu zaman dilimini sporla değerlendirmek istiyor, ama çevrenizde üye olduğunuz spor salonundan eser mi yok? 

Peki size tek bir üyelikle o sırada yakınınızda olan birçok farklı spor salonuna girebileceğinizi söylesek?

Sports&Merits şu anda İstanbul, İzmir ve Ankara’da, yakında da tüm Türkiye’de anlaşmalı spor merkezlerine tek üyelikle kolay ulaşma imkanı sağlayan sistemiyle, spor yapma fırsatlarınızı arttırmayı hedefliyor. Sports&Merits sayesinde “işim evime uzak, tüm zamanım yolda geçiyor, sürekli oradan oraya gidiyorum tek bir spor salonuna bağlı olmak bana yetmiyor” gibi nedenlerden dolayı egzersiz seanslarınıza ara verme derdiniz son buluyor. 

Sports&Merits, spor yapma alışkanlıklarına yepyeni bir anlayış getirerek tek bir spor salonuna bağlı kalmak mecburiyetine son veriyor.

Europactive’in Sağlık ve Fitness Pazar Raporu’na göre; gelişmiş Avrupa ülkelerinde %7 ile %15 arasında değişen nüfusun spor yapma yaygınlığı, Türkiye’de henüz %2.4.

Spor salonuna “gitme” motivasyonu nasıl artar?

Şehir hayatında spor yapmayı alışkanlık haline getirmek isteyen birçok çalışan ilk iş olarak aldığı spor merkezi üyeliği ile motive oluyor. Heyecanla başlayan spor yapma ritüeli, zamanla üye olunan kulübün imkanları ile sınırlı kalmak, farklı branşlar deneme özgürlüğünden yoksunluk, sık seyahat programları, iş yoğunluğu, trafik gibi etkenler ile sporu hayatımızdan çıkarma noktasına götürüyor.

Sports&Merits, spor yapma alışkanlıklarına yepyeni bir anlayış getirerek tek bir spor salonuna bağlı kalmak mecburiyetine son veriyor. Şu anda İstanbul, İzmir ve Ankara’da, yakında tüm Türkiye’de çalışanlara, anlaşmalı spor merkezlerine tek üyelikle kolay ulaşma imkanı sağlayan sistemiyle devrim yaratıyor. Sports&Merits ile yaşanan deneyim, kullanıcıların bir spor merkezinden tam olarak ne istediğini ortaya koyuyor.

Sports&Merits’de ne istersen, nerede istersen, ne zaman istersen bulabileceksin. 

  • Yoga, fitness, yüzme, dans gibi 50’yi aşkın branş,
  • Kendi zamanına ve planına uygun esneklik, 
  • Tek üyelikle İstanbul, Ankara, İzmir’de yakında da tüm Türkiye’deki anlaşmalı spor merkezlerine giriş hakkı.

Sabah evinizin yakınında pilates, öğlen ofisiniz çevresinde kardiyo, akşam katılacağınız davet öncesinde dans, ya da iş seyahati için şehir dışında, dilediğiniz üye spor merkezinde, dilediğiniz gün ve saatte, istediğiniz branşta spor yapma imkanı sunan Sports&Merits, üye olduğu tek spor merkezinin imkanlarıyla sınırlı kalmak istemeyen çalışanların hayatını kolaylaştırıyor.

Sports&Merits tek üyelikle İstanbul, Ankara, İzmir’de yakında da tüm Türkiye’deki anlaşmalı spor merkezlerine giriş hakkı sağlıyor.
Tek bir kulüp üyeliğinden çok daha uygun fiyatla

S&M’in Premium ve Klasik üyelik paketlerinden birini seçtiğinizde, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden, o an çevrenizde bulunan üye spor merkezlerinden tercih ettiğinize gidebiliyor, ihtiyacınıza uygun spor branşını istediğiniz süreyle yapabiliyorsunuz. Üstelik bu servisi tek bir kulüp üyeliğinden daha uygun fiyata alabiliyor, yıllık üyeliklerde üyeliğinizi sınırsız dondurabiliyor, arzu ettiğinizde kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Çalışanlar için motivasyon, kurumlar için çalışan memnuniyeti

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi’nin (Center for Disease Control and Prevention – CDC) her yıl yinelediği araştırmaları, şirketlerin çalışanları için yaptığı sağlık harcamalarının %75’inin obezite, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol ve fiziksel aktivite eksikliği gibi kronik ancak önlenebilir sebeplerden meydana geldiğini ortaya koyuyor.

Sports&Merits kurumlara özel abonelik sistemiyle; çalışanlara sağlıklı bir yaşam tarzı sağlayarak, onların şirketlerine ve işlerine karşı pozitif olmalarını ve motivasyonlarını arttırıyor. Sports&Merits çalışanların motivasyonunu ve sadakatini arttırmak için bir araç olmasının yanı sıra onlara sağlıklı yaşam tarzı kazandırmanın bir yolu.

Ve Sports&Merits 1. yaşını kutluyor…

Sports & Merits üyeliğini çalışan 3 arkadaşına öneren herkes ücretsiz üyelik kazanıyor!

Kampanyaya Sports&Merits web sitesi üzerinden kayıt olan her çalışan 29,90 TL’ye S&M Premium üyeliğine sahip olabiliyor.

“Ne istersen, nerede istersen, ne zaman istersen” sloganıyla, anlaşmalı spor merkezine tek üyelikle ulaşma imkanı sağlayan Sports&Merits, 1. yılını spor tutkunlarına sunduğu avantajlı bir kampanya ile kutluyor.

Kampanyaya Sports&Merits web sitesi üzerinden kayıt olan her çalışan 29,90 TL’ye Sports&Merits Premium üyeliğine sahip olabiliyor. Sistemi, sosyal medya hesapları üzerinden çalışan 3 arkadaşına önerenler ise bu tutarı ödemeyerek, 1 ay boyunca bedelsiz S&M üyeliğinin tadını çıkaracaklar. Kampanya kayıtları 25 Ağustos’a kadar alınacak olup, 1 aylık ücretsiz üyelik Eylül boyunca kullanılabilecek. Üyeliğini devam ettirmek isteyenler ise kişisel tercihlerine göre spor yapma imkanını ayda 89,9 TL’ye sürdürebilecekler.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!