Evlerimiz artık “home office”: Evden çalışmayı verimli hale getirecek 5 ipucu

Evden çalışmayı verimli ve çoook keyifli hale getirecek 5 etkin ipucunu paylaştığım yeni YouTube videom yayında! Hepsi bilimsel olarak kanıtlanmış verimli çalışma teknikleri.

Evden çalışmak bazılarımız için yeni bir konu olsa da aslında çok uzun yıllardır var olan bir sistem. Bu çalışma modeline ilk geçtiğinizde ofis sistemine kıyasla çok büyük kolaylıklar sunduğunu görmekle birlikte her yeni sistem gibi zorlukları olduğunu da fark edeceksiniz.

Bu videoda sizinle paylaştığım ipuçları bu zorlukları aşıp evden çalışma koşullarınızı iyileştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Evden çalışmayı verimli hale getirecek 5 etkin ipucu

1. Hedefler (İyi tanımlanmış hedeflerin 3 karakteristik özelliği.)
2. Öncelikler (3 adımda önceliklerini belirle.)
3. Ortam (Evde çalışma ortamı nasıl olmalıdır? ve POMODORO tekniği ile çalışma.)
4. Takılıp Kalma (Engelleri nasıl aşarsın?)
5. Kutla (İlerlemek için motivasyonunu nasıl yüksek tutarsın?)

Keyifli izlemeler… Ve beğenirseniz kanalıma abone olmayı ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın!

5 Maddede Evden Verimli Çalışma #EvdeKal ( Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Tekniklerle)

Şimdi kendimle bağlantı zamanı – 8 haftalık online program

Kendimle bağlantı kurmayı öğrenmek bu yaşamdaki en büyük hediyelerimden biri oldu. Yıllarımı aldı ama keşfettiklerim her saniyesine değer!

Bugün geçtiğim yollarda yürümekte olan arkadaşlarıma destek olmak için Kendimle Bağlantı isminde 8 haftalık bir online program hazırladım. Dünyaca bilinen ve etkisi yüzlerce insan tarafından onaylanmış, benim de hayatımda düzenli olarak kullandığım ve etkin sonuçlar elde ettiğim araçlar ve bilgileri paylaşıyorum sizinle. Keşke bunları 10 sene önce bilseydim dediğim her şeyi bu programda toparladım. Amacım, yaşamımda büyük fark yaratan bu muazzam araçların ve bilgilerin daha çok insanın hayatına girmesi ve yaşam kalitelerinin artmasına katkı olmak.

Yaşamını değiştirecek olan doğru bilgiye ulaşmak ve bu bilgiyi yaşamında kullanmayı öğrenmektir. Bu yaratıcı yolculukta sen de bize katılmak istersen detaylı bilgi ve kayıt için [email protected] adresimden bana ulaşabilirsin.

Kayıt için son başvuru bugün!

Ayrıca hakkımda daha fazla bilgi için www.digdemgirici.com web sitemi de ziyaret edebilirsin.

İlginizi çekebilir: Zihninizi rahatlatmak elinizde: Kaygıyı azaltmak için 4 etkili yöntem

Diğdem Girici
İnanıyorum ki doğru bilgiye ulaşabilen ve bu bilgiyi hayatında doğru şekilde kullanmayı öğrenen her insan hayal ettiği yaşamı yaratabilir. İşte bu yüzden yazıyorum, yaşamımı ... Devam