“Esnek Ol” felsefesi ile Levent’in yeni nesil pilates stüdyosu: FLEX by Taxim Pilates

Vücudu güçlendiren, esnekliği arttıran, duruş bozukluklarını düzelten ve forma girmenize yardımcı bir spor olan pilates, günümüzde özellikle fit bir vücuda kavuşmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Pilates yapmak isteyenler için özel olarak tasarlanan ve verimli bir kullanım sağlayan pilates stüdyoları ise, pilates yapmak isteyenlerin ilk duraklarından oluyor.

Ruhun ve bedenin esnek olması ile iyi hissetmek ve mutlu olmak arasında yadsınamaz bir bağ olduğuna inanan Flex by Taxim Pilates; çalışma sistemini ve üyelik opsiyonlarını da bu esneklik felsefesine dayandırarak oluşturuyor. Levent’in merkezinde, Kanyon AVM’nin yanındaki Park Dedeman Levent Otel’in içinde, yeni nesil  bir pilates stüdyosu olarak hayata geçirilen FLEX By Taxim Pilates, spor salonlarının zorlayıcı, sert, gürültülü ortamlarında mutlu olmayanları, spor yapmak için ‘stres’  yaşamak istemeyenleri hedefliyor.

Flex Pilates Mat Pose

 FLEX; doğru ve hedefe yönelik bir çalışma sistematiği, huzurlu ve dingin ortamı ile spor yaparken, ruhen ve bedenen yenilenmek isteyenler için ideal bir stüdyo.

Aletli pilates derslerinin dışında sabah erken saatlerden başlayarak akşam geç saatlere kadar planlanan minder pilatesi dersleri ile yoğun çalışan kişilere, gün içinde her an egzersiz yapabilme imkanı sunan FLEX, minderde yapılan pilatesin aletli pilates kadar etkili sonuç verebildiğini de gösteriyor.

FLEX By Taxim Pilates, dünyanın en iyi pilates metodlarından STOTT PILATES sertifikalı eğitmenler tarafından kurulmuş, yeni nesil bir pilates stüdyosu. Aletli pilates, minder pilatesi ve yeni nesil bale barı dersleri ile zengin bir programa sahip.

Sabah, öğlen veya akşam saatlerinde kendinize uygun bir ders bulmanız mümkün.

FLEX’in ders programı ağırlıklı olarak spesifik hedeflere yönelik, çok fonksiyonlu minder pilates derslerinden oluşuyor. Bu doğrultuda sabah erken saatlerden başlayarak akşama kadar devam eden ders programında, farklı hedeflere yönelik farklı minder pilatesi dersleri yer alıyor. Minder pilatesin de doğru bir yönlendirme ile aletli pilates kadar etkili sonuç verebileceğini söyleyen FLEX’te bunun için grup derslerinde de özel derslerde olduğu gibi, kişiye özel yönlendirme yapılmasına dikkat ediliyor.

FLEX’te aletli ve grupla minder pilates dersleri dışında, bale barı dersleri, yoga dersleri ve özel olarak alabileceğiniz fonksiyonel antrenman dersleri de  mevcut.

Flex Pilates - Grup3 Flex Pilates - Grup4

FLEX’in ‘ESNEK OL’ Felsefesi Neyi Anlatıyor?

‘Flex’ modern yaşantının içine sıkıştırılmış hayattan bir kaçış kelimesi. Kendimize nefes almak için izin verdiğimiz o anın kelimesi, düşüncelerimizden arınıp sadece anda kaldığımız saatlerin kelimesi…

FLEX, bir yaşam tarzı olarak esnek olmayı benimsemenin önemini destekleyen bir bakış açısına sahip. Zamanı doğru kullanmak, anda kalabilmek, farklı bakış açılarına açık olabilmeyi başarmak, yapabileceklerinin farkına varmak, FLEX’in yaşam tarzı olarak belirlediği hayatta sadece birkaç öğe…

FLEX By Taxim Pilates, öncelikle sağlıklı bir hayata sahip olmanın önemini vurguluyor ve buna göre şartlar geliştiriyor. Diğer yanda, yoğun ve koşturma içinde geçen yaşamlara gereken ruhsal ve bedensel ihtiyaçları karşılıyor ve herkese ‘Esnek Ol’ diye sesleniyor…

Uplifers & FLEX Pilates, Kolektif House’ta sabah sporunda

İyi hissetmek ve iyi yaşamak için sporun öneminin farkındayız. Biz de Uplifers olarak haftanın belli günlerinde güne FLEX eğitmenleri ile yaptığımız pilates dersleri ile başlıyoruz. Güne enerjik başlamak ve zinde bir gün geçirmek için sabah sporu şart! Tercih edenler için öğle arası dersleri de mevcut.

flex pilates & uplifers (2) flex pilates & uplifers

Detaylı bilgi için: www.flexpilates.studio

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!