Sadece vücudun için değil zihnin için de program yap: Enerjini yükselt hayatın düzelsin

“Good Vibes Only’” bu aralar sosyal medya görsellerinde gördüğümüz Türkçe’de kısaca olumsuzu gözardı et, sadece olumlu insan, çevre ve olaylardan etkilen anlamının toparlanmış hali. Peki bu günümüz dünyasında mümkün mü? Evet mümkün test edildi onaylandı.

Sabahları kalktığınız zaman zihniniz henüz alfa modunda her şeyi kayıt altına yani bilinç altına alırken söyleyeceğiniz, yazacağınız,düşündüğünüz her şeyle günü hatta hayatınızı bile organize edebilirsiniz. Bunun sebebi beyninizin yirmi dört saat bir jeneratör gibi elektrik üreterek bilinçaltınızdaki tüm kayıtları titreşimsel olarak evrene yani çevrenize yönlendirmesi ve aynı titreşime sahip olay ve insanlarla sizi buluşturmasıdır. Ayrıca bedeninize yakıt olarak aldığınız besin, teninizi uyaran hoş ipeksi bir şalın bile organlarınızı da mutlu ederek beyninize endorfin yani mutluluk hormonu salgılattığınızı biliyor musunuz?

Enerjini yükselt hayatın düzelsin

İnsanın bedeni doğadan geldiği için, bünyesine de yabancı bir şey istemiyor. Eğer siz doğal olmayan herhangi bir maddeyi bedeninize yüklerseniz, otomatikman tepki veriyor. Tepkisi önce ufak rahatsızlıklar derken hastalıklara dönüşüyor, o yüzden biz taze bir meyve yerken mutlu oluyoruz. Çünkü vücudumuz onun datasını biliyor ve rahatlıkla görevini gerçekleştiriyor.

İyi bir müzik, bir dostla içilen kahve, açık havada yürüyüş bence insanlara reçete olarak verilmesi hatta kontrol edilmesi gerekli aktiviteler. Çünkü bunlar da besinler gibi zihninizi olumlu şekilde besliyor. Nasıl vücudun için spor yaparak fit kalıyorsan zihnin ve ruhun içinde kendi programını yapmalısın.

Bir de ruha iyi gelen aktiviteler var. Mesela kalbinizi evrene açmak, bir çocuk sevindirmek, birisine yardımcı olmak, hiçbir şey yapamıyorsan tebessümle etrafına sevgini yansıtman. En önce de kendine… Çünkü sen özel ve biriciksin, dünya gezegenin en akıllı varlığı olarak her şeyin daha iyisini ve en önemlisi ne olursa olsun iyi hissetmeyi hak ediyorsun.

O yüzden şimdi enerjini yükseltme vakti. İyiye odaklanıp, iyi şeyler isteme vakti hem kendin için hem tüm insanlar için. Böylece enerjin yükselerek kendini daha iyi hissedecek, hayatın istediğin şekilde düzelecektir. O halde ne diyoruz? Good vibes only!

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam