En özel yeni yıl hediyesi ile sevdiklerinizin kalbini ısıtın

Kışın soğuğunu iyiden iyiye hissetmeye başladığımız Aralık ayı, aslında hepimizin içini ısıtan bir günün de habercisi: yılbaşı. Kutlamalar, parti planları, ne giyeceğiz gibi telaşeler bir yana dursun, pek çoğumuz sevdiklerimizi en çok mutlu edecek yeni yıl hediyesinin arayışına girdik bile.

Aslında birkaç küçük noktaya dikkat ederek sevdikleriniz için anlamlı ve değerli hediyeler seçmeniz ve onları sonsuz mutlu etmeniz mümkün. İşte sevdikleriniz için en özel yılbaşı hediyesini seçmenin sırları:

Hediye alacağınız kişiyi düşünün.

Yapılan araştırmalara göre, pek çoğumuz hediye seçiminde kendi zevklerimizi ön planda tutuyoruz. Ne var ki hediye alırken asıl amaç önce karşımızdakini mutlu etmek. Hediyenizi seçerken işe önce karşınızdaki kişinin zevklerini ve ilgi alanlarını düşünerek başlayabilirsiniz. Diğer yandan hediye seçiminde önemli olan  sevdiklerinize ne söylemek istediğiniz; bazı hediyeler diğer hediyelerden daha samimi ve içtendir çünkü.

mini-foto-kitap

Birlikte paylaştığınız anları hatırlayın.

Hediye alışverişi her iki tarafı da mutlu eden bir deneyim. Özel anları paylaştığınız birinden hediye almak ise bu deneyimi daha da özel bir yere taşıyor. Sevdikleriniz için hediye alırken birlikte geçirdiğiniz anları hatırlatacak seçeneklere yönelmeniz; beraber gittiğiniz bir tatili ya da birlikte yaptığınız bir kutlamayı anımsatacak bir şeyler seçmeniz, aranızdaki bağı da güçlendirecektir.

Farklı ve ona özel bir hediye seçin.

Özellikle çok tanımadığımız biri için hediye alırken yöneldiğimiz kitap, kıyafet gibi risksiz seçenekler, sevdiklerimiz söz konusu olduğunda yeterince tatmin edici olamayabiliyor. Hediye alacağınız kişi yakın olduğunuz biriyse, ona özel olarak tasarlanmış seçeneklere yönelmek hissedeceği mutluluğu da arttıracaktır.

takvim

Samimi olun.

Günümüz ilişkilerinde eksikliği en çok hissedilen şey belki de samimiyet. Dolayısıyla aranızdaki bağın içtenliğini gösterecek bir hediye seçimi, sevdiklerinizin içini ısıtmak için de birebir.

Gülümsetin.

Seçtiğiniz hediyeleri değerli kılacak bir diğer faktör de karşınızdakinin yüzünü güldürmesi olacaktır; ister komikliğinden, isterseniz de sevimliliğinden.

mixed

Zamanı durdurun.

Zaman oldukça değerli, özellikle de birlikte geçirdiğiniz anlar. Geçmişin sıcaklığını hissettirecek bir hediye seçimi ile yılbaşında sevdiklerinizin içini ısıtabilir, zamanı durdurabilirsiniz.

Yaratıcı olun ve ilham verin.

Hediyenizin hemen unutulacak değil, ilham verecek bir hediye olması için de ekstra özen gösterin. Hediyenizin o an yaratacağı sürpriz etkisinden daha önemli bir şey varsa, o da gelecekte de mutlu etmeye devam edecek bir şey olması.
kare-magnet

Kendinizi dahil etmeyi unutmayın.

Vereceğiniz hediyeye kendinizden bir şeyler katmak; örneğin elle yazılmış bir not ya da özel olarak hazırlayacağınız bir paket; paylaşımınızı daha da özel bir noktaya taşımaya yeter.

Anılarınıza dokunun.

Sevdiklerinizi mutlu edecek bir hediye seçmenin en büyük sırrı ise, sunduğunuz deneyim ve birlikte geçirdiğiniz keyifli zamanlara yaptığınız yatırım. Dolayısıyla anılarınıza dokunan bir hediye, aslında belki de en güzeli.

3

Siz de sevdikleriniz için yılbaşı hediyesi olarak yukarıda saydığımız tüm özellikleri taşıyan bir hediye arayışındaysanız Sosyopix’le tanışmanızın zamanı gelmiş demektir. Kare kartlardan magnetlere, takvimlerden kişiye özel tablo seçenklerine, anılarınıza dokunabileceğiniz ve en renkli şekillerde yaşatabileceğiniz yılbaşı hediyeleri için Sosyopix.com’a göz atmayı ihmal etmeyin.

logo-sosyopix

Sosyopix sizlere fotoğraflayarak ölümsüzleştirdiğiniz güzel anlara dokunmanın en güzel anlara dokunmanın en kolay yolunu sunuyor. Kaliteli, şık ve estetik ürünleri, ücretsiz kargo ve %100 mutluluk garantisi ile sunuyor. Üstelik Sosyopix’e iPhone ve Android uygulamaları üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!