Dönüşüm Çemberi’nde sana da yer var: Teslimiyet ve gayret

Pandemiyle birlikte online eğitimler, etkinlikler deryasına daldık. Daldık ki ne daldık! İçimize bakmaktan hayatı izlemeyi belki de unuttuk. Halbuki doğa zaten her an her şeyi anlatıyor. Fırtınalar kopuyor, çatılar uçuyor, tekneler batıyor, yer yerinden oynuyor.

Yaşam sonsuz bir döngü ile akıyor. Direnmeyi bırakalım diye elinden geleni yapıyor. Peki, elimizde ne var? Nasıl yapacağız? Hiç bir şeyin yerli yerinde duramadığı, kalamadığı bu düzende nasıl devam edeceğiz?

Teslimiyetle!

Çok zor… mu?

Ha gayret! Hem teslimiyette kalacağız hem de gayretle elimizden geleni yapacağız.

İşte ikisini de bir potada eritebildiğimizde kendiliğinden olan oluyor. Biz de teslim olmakta da, gayret etmekte de ustalaşıyoruz. Yaşamı daha bilge bir bilinçle yaşayabilmek için deneyimlerle öğreniyoruz.

“Ne öğrendik?” dersek… Herkesin dersi kendine özel… Herkesin derdi de kendi kovasına göre… Tüm bunlarla birlikte yeni bir bilinçle yol alıyoruz, sonsuz döngüler içinde yaşıyoruz. Öyle ya da böyle yuvarlanıp gidiyor, bir yılı daha geride bırakıyoruz.

Yeni bir yıla girerken sonsuz döngüde, bitmeyen dönüşümümüz için buluşuyoruz. 2022’nin benden size ilk hediyesi: Dönüşüm Çemberi.

Dönüşüm Çemberi

Dönüşüm Çemberi kendi değişiminize, dönüşümünüze, gelişiminize alan sağlıyor. Duyguların dönüşümü için sizi destekliyor. Eski kadim topluluklar bir sorun ya da birinin derdi olduğunda bir araya gelip yargısız bir alandan birlikte konuşuyorlarmış. Birbirlerini hissederek, bireyin içindeki ihtiyacı görerek birbirlerine şifa oluyorlarmış.

Her bir kişi yaşamda yalnız olmadığını hissetmek istiyor. Dönüşüm Çemberi size destek ve iyi hissetme alanı sunuyor. Maskelerimizi bırakmak, gölgelerimizle yüzleşmek için bir fırsat var. Dönüşüm Çemberi’nde birlikteyiz.

10 Ocak Pazartesi, 21.00’deki ilk buluşma Uplifers okuyucularına yeni yıl hediyesi!

Online zoom 21.00-22.00

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/85853240885?pwd=YVBmbzNRakFWcWRYREhsYXdqVHVydz09

Meeting ID: 858 5324 0885
Passcode: 2022

Görüşmek dileğiyle, sevgilerimle…

İlginizi çekebilir: Şikayet etmek insanı sadece oyalar: İlerlemek için şükret

Hande Akın Kişisel Dönüşüm Danışmanı & Yazar
5 Şubat 1977 İstanbul doğumluyum. Şişli Terakki Lisesi’nde okudum. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV Sinema Bölümü’nden mezun oldum. 15 yıl reklam sektöründe prodüksiyon ve ... Devam