Dikkat, mizah içerir: Instagram’ın kahkahalarınızı artıracak en eğlenceli hesapları

Pek çok konuda içerik bulabildiğimiz, bütüncül sağlıktan iyi yaşama, yabancı haber kaynaklarından magazinel olaylara, dünya genelindeki gelişmelerden ilham verici konuşmalara, kendimizi geliştirebildiğimiz ve bize farklı yaşam alanlarında fayda sağlayan Instagram, her zaman bir şeyler öğrenme, keşfetme yeri olmak zorunda mı? Aynı zamanda küçük ve gizemli bir ‘eğlence merkezi’ne de dönüşebilir mi? Sosyal medya kullanımının hızla artması, mizahi unsurların da yepyeni şekilde tanımlanmasının kapısını araladı. Öyle ki, sahnelerden, talk showlardan daha çok güldüğümüz eğlenceli paylaşımlar artık bir ekran kaydırması kadar yakınımızda. Biz de bu yazımızda sizi komedinin, eğlencenin sınırlarını zorlayan, her paylaşımlarıyla yüzümüzü güldüren, hatta bazen gülme krizlerine sokan, mizah yıldızları ile buluşturmak istedik. Hazır mısınız doyasıya gülmek için Instagram’ın gizli hazinelerini keşfetmeye? Birçoğunuzun çoktan takip ettiğini tahmin etsek de daha fazlası için keşfetmeye ve daha fazla gülmeye kimsenin hayır diyeceğini sanmıyoruz. İşte Instagram’ın en renkli, en eğlenceli, en komik hesapları:

@zeynepinharikalardiyari

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zeynep Girgin Kalelioglu (@zeynepinharikalardiyari)’in paylaştığı bir gönderi

Lohusa annenin halleri, geliniyle başı dertte olan kayınvalide, yazlıkçı yaşlı teyze, çocuğuna ödev yaptırmaya çalışan anne, özel okulu velisi ve daha nice hayatın içinden tiplemeyi en doğal haliyle aktaran Zeynep Girgin Kalelioğlu, @zeynepinharikalardiyari hesabında yüzümüzü güldürmeyi başarıyor. Her ne kadar tiplemelerini canlandırdığı paylaşımları komik ve eğlenceli bulsak da bir yandan ne kadar gerçek ve aslında hepimizin hayatında en az bir tane bu örneklerden olduğunu düşünmeden de geçemiyoruz :).

@gokhanunver

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Gökhan Ünver (@gokhanunver)’in paylaştığı bir gönderi

Sinirli ve gergin patron, özel okulda çalışan ve velilerle başı dertte olan öğretmen, çocuğunu sürekli bir şeyler yapmaya ikna etmeye çalışan baba, Türk dizilerinin öne çıkan karakterleri gibi çok çeşitli hayatların canlandırmalarını yapan Gökhan Ünver, @gokhanunver hesabında aynı zamanda hayatın içinden pek çok trajikomik olayı da paylaşıyor. Ayrıca, fenomen hesapların hallerini taklit etmesi de hepimizi kahkahaya boğmayı başarıyor. Yalnızca Instagram hesabında değil, aynı zamanda sahnede de sevenlerinin yüzünü güldüren gösterileriyle eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

@naletbebee

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ömer Başdoğan (@naletbebee)’in paylaştığı bir gönderi

Hem @gokhanunver hesabında görmeye alışık olduğumuz hem de kendi hesabı @naletbebee ile yüzümüzü güldüren Ömer Başdoğan, avukat, güzellik merkezi sahibi, psikolog, çocuk, patron, futbolcu, girişimci, yazlıkçı, aklınıza gelen ne varsa her karaktere bürünüyor. Karakterlerin bazen komik bazense ‘acılı’ görünen trajikomik hallerini eğlenceli bir şekilde paylaşıyor.

@yasemoz88

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Yasemin Sakallıoğlu (@yasemoz88)’in paylaştığı bir gönderi

Neredeyse tüm paylaşımlarıyla milyonların duygu ve düşüncelerine tercüman olan, hepimize ‘aa aynı’ dedirten ya da aklımızdan geçen pek çok şeyi somutlaştırarak ne kadar ortak bir paydada buluştuğumuzu gösteren Yasemin Sakallıoğlu, @yasemoz88 hesabında hem eğlenceli paylaşımları hem de en doğal halleriyle kalbimizi çalmayı başarıyor. Ayrıca, sadece Instagram hesabında değil, harika sahne şovlarıyla da beğenimizi kazanıyor.

@alikostekci

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ali Köstekçi (@alikostekci)’in paylaştığı bir gönderi

Sapien Project’in yaratıcısı Ali Köstekçi’nin @alikostekci hesabında yok yok Birbirinden komik tiplemeler, hayatın içinden gerçek ama absürt olaylar, diziler, filmler, yönetmenlerin ‘olası’ halleri ve çok daha fazlası Instagram’da geçirdiğiniz zamana bol bol kahkaha ekleyecek. Bazı paylaşımlar, bağımlılık yapabilir ve tekrar tekrar izlemek için geri dönebilirsiniz, bizden söylemesi…

@idgoktas

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Deniz Göktaş (@idgoktas)’in paylaştığı bir gönderi

Instagram hesabı @idgoktas’ta birbirinden eğlenceli sahne gösterilerinden kesitler paylaşan Deniz Göktaş, genellikle başına gelen olaylardan, kendi tecrübelerinden ve düşüncelerinden yola çıkarak eğlenceli anlatımıyla beğenilerimizi toplamayı başarıyor. Profilinde bizi siyah rengin hakim olduğu bir tema karşılasa da, paylaşımların içeriğinin oldukça renkli olduğundan hiç şüpheniz olmasın…

@seda.yuz & @pinafidan

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jiklet (@jikletinsta)’in paylaştığı bir gönderi

İki ayrı muhteşem Instagram hesabının birlikte paylaşım yapmasından da tabii ki harika sonuçlar çıkardı ve bu iki hesap da @seda.yuz, @pinafidan bizi yanıltmadı. Seda Yüz ve Pınar Fidan, hem kendi sahnelerinden eğlenceli kesitleri paylaşıyor hem de PES isimli YouTube kanalında birlikte ‘çok önemli’ konuları tartışıyorlar. Bu iki harika ve komik kadın aynı zamanda sahne şovlarıyla da sevenleriyle buluşarak eğlenceli anılarını, fikirlerini paylaşıyorlar. Hepsini sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

@albayrakcihann

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cihan Albayrak (@albayrakcihann)’in paylaştığı bir gönderi

Günlük hayatın absürtlüklerini mükemmel bir şekilde yakalayan Cihan Albayrak, birbirinden eğlenceli tiplemelerini @albayrakcihann Instagram hesabında paylaşıyor. Ayrıca, YouTube kanalından da eğlenceli paylaşımlar yayınlıyor. Sevgililik müessesesi, dostluğun incelikleri, bayram zamanları, para mevzuları ve çok daha fazlası, Cihan Albayrak’ın neşeli videolarında.

@ahmetkarya

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ahmet Aksöz & Karya Çandar (@ahmetkarya)’in paylaştığı bir gönderi

Ahmet Aksöz ve Karya Çandar’ın bir arada olduğu ve kız-erkek arkadaş ikilisini canlandırdıkları paylaşımlarıyla yüzümüzü güldürdükleri @ahmetkarya hesabı, çoğu sevgilinin hislerine tercüman olacak olay ve durumları en komik dille aktarıyor. Sonsuz ekran kaydırması ile tüm paylaşımları tek gecede bitirmek isteyebilirsiniz, bizden söylemesi…

Kahkahalarınıza yenilerini eklemek, modunuzu yükseltmek, yüzünüze bol bol gülücükler kondurmak için bu hesapların komik paylaşımlarından faydalanabilirsiniz Yaratıcılıkları, komik halleri, ilginç olayları ve kendilerine has tarzlarıyla beğenimizi toplamış bu Instagram hesaplarına eklemek istedikleriniz varsa, yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir: Koreli ev kadınlarının sessiz vloglarından mutlu bir yaşama dair anekdotlar

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!