Cumhuriyetin 100. yıl coşkusunu reklamlarıyla yaşatan markalar

Büyük bir coşku ile ülkemizin her yerinde kutlanan Cumhuriyetimizin 100. yılı, hepimize milli değerlerimizi bir kez daha hatırlatırken gözlerimizi de hüzün ve mutlulukla harmanlanmış yaşlarla doldurdu. Bir gün değil, her gün kutlanmayı hak eden, Atamızın en büyük emaneti ve şanlı tarihimizin en büyük mirası Cumhuriyet, bir asrı geride bırakırken, pek çok marka da bu önemli dönüm noktasını reklam filmleriyle taçlandırarak yüreğimizi okşamayı başardı. Her biri birbirinden etkileyici ve duygu dolu reklam filmlerinden biz de en sevdiklerimizi siz Uplifers okuyucularıyla paylaşmak istedik. İşte Cumhuriyetin 100. yıl coşkusunu reklamlarıyla yaşatan markalar:

Koç Holding: Cumhuriyet, sen nasıl istersen öyle kutlanır!

#ÇokYaşaCumhuriyet

Cumhuriyet’e olan sevgisini, yaşayarak ve yaşatarak ‘çok kutlayan’ Koç Holding, 100. yıla özel ezber bozan bir reklam filmi ile karşımızda. Cumhuriyet’i kim nasıl istiyorsa öyle kutlasın, herkes gönlünce Cumhuriyet’i yaşasın diyerek ilham veren Koç Holding, daha nice kutlamaların da altını çiziyor. Reklam filmini izlemek için:

Sabancı Holding: Başka Cumhuriyet Yok!

#BaşkaCumhuriyetYok 🇹🇷

Bizim bu ülke için yapabileceklerimizin sonu yok diyen Sabancı Holding, 7’den 70’e genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle, bu toprakların üzerindeki her ‘renk’ ile Cumhuriyet’in 100. yılını coşkuyla kutluyor. Başka vatan, başka millet, başka İstiklal Marşı, başka Cumhuriyet yok diyor ve her karış toprağımızın değerini bilmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Reklam filmini izlemek için:

Şişecam: Milyonların içinde yanan bir ateş…

Şişecam | 29 Ekim #SevdanBirAteş

Sevdan bir ateş oldu bizde diyor Şişecam ve karanlıkların aydınlığa kavuşmasını sağlayan o meşalelerin hiç sönmediğini, sönmeyeceğini anlatıyor bize reklam filminde. Milyonların içinde yanan Cumhuriyet ateşini, bugün hala ilk günkü heyecanla taşıyor olmamızın ne kadar gurur verici olduğunu hatırlatıyor. Reklam filmini izlemek için:

Boyner Grup: ‘Ben ne yapabilirim’ demeyenlerin zaferi

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun! #dahailkyüzyılımız

‘Coğrafya kaderdir’ demeyip, vazgeçmeden varını, yoğunu, canını ortaya koyan bir milletin çocukları, torunları olduğumuzu hatırlatan Boyner Grup, reklam filmiyle burnumuzun direğini sızlatıyor. Cumhuriyet, Cumhuriyet gibi yaşanmak ister diyerek, Cumhuriyet’e sadece sahip olmanın yetmediğinin de altını çiziyor. Reklam filmini izlemek için:

Türkiye İş Bankası: Yürüyoruz yolunda ilelebet

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Gözlerimizi dolduran bir başka reklam filmi, İş Bankası’ndan… Dünü ve bugünü en güzel şekilde harmanlayan, Atamızın açtığı yolda, emin adımlarla Cumhuriyet’e sahip çıkışımızı gösteren başarılı reklam filmi, Ulu Önderimizin izinden ilerleyişimizi anlatıyor. Reklam filmini izlemek için:

Akbank: Ayrılmayız Cumhuriyet yolundan

Ayrılamayız Cumhuriyet Yolundan

Bizi, Atamızın anılarına ışınlayan, ondan aldığımız ilhamla bugünlerimizi nasıl şekillendirdiğimizi gösteren bir reklam filmi hazırlamış olan Akbank, filme eşlik eden şarkının sözleriyle de gönlümüzü çalıyor. ‘Ayrılamam yolundan’ diyen şarkı, milyonlarca kalbe tercüman olmayı başarıyor. Reklam filmini izlemek için:

Garanti BBVA: Adımların Adımlarımız, Cumhuriyet Kanatlarımız

100 Yıldır Adımların Adımlarımız, Cumhuriyet Kanatlarımız

Kim istemezdi ki Ulu Önder Atatürk’ün karşısında onunla birlikte Zeybek oynamak… Garanti BBVA, önceÇakal Çökerten Zeybek bestesi ile sonra Atatürk benzetmesi ile gözlerimizi doldururken, kalplerimize dokunmayı ve milli bir değerimize sahip çıkmayı başarıyor. Reklam filmini izlemek için:

Anadolu Sigorta: Ülkemizin sigortası; Cumhuriyet

Anadolu Sigorta | Türkiye'nin Sigortası Cumhuriyet | 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Bağımsızlığımızın yerine başka ‘hiçbir şey’ koyamayacağımızı bize bir kez daha hatırlatan Anadolu Sigorta, 100 yıldır olduğu gibi her zaman ülkemizin tek sigortasının ‘Cumhuriyet’ olduğunun da altını çiziyor. Reklam filmini izlemek için:

Pegasus: Yolun, yolumuzdur

100. Uçağımız Cumhuriyet Göklerde

Cumhuriyet’i göklere taşıyan reklam filmi ile Pegasus, her adımımızı umutla, cesaretle atmanın, Atamızdan aldığımız ilhamla bu adımları, geleceğe doğru çevirmemizin altını çiziyor. Ve ‘biz özgürlükle 100 yıl önce tanıştık’ diyerek, Atatürk’ün yolunda 100. yılımızı kutluyor. Reklam filmini izlemek için:

Sahibinden.com: Bu ülkenin her evinde Cumhuriyet yaşıyor

sahibinden.com | Cumhuriyet bu ülkenin her evinde yaşıyor

Bu ülke için canını feda eden kahramanların anısı ile burnumuzun direğini sızlatan Sahibinden.com, yüreği bir olan, acısını da coşkusunu birlikte kutlayan bir halkın, Türk Milleti’nin duygularına tercüman oluyor etkileyici reklam filminde. Reklam filmini izlemek için:

Türk Hava Yolları: En gurur duyduğumuz notalar, gökyüzünde

Gökyüzü Senfonisi – Türk Hava Yolları

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamalarını gökyüzüne, bulutların üzerine çıkaran Türk Hava Yolları, İstiklal Marşımızın eşliğinde, özgürlük ve bağımsızlığımızın coşkusunu tüm dünyaya duyuruyor. Ankara’dan Japonya’ya dünyanın farklı noktalarına, uçaklarının rotalarını gökyüzünde notalara dönüştürüyor. Reklam filmini izlemek için:

Saat ve Saat: Sonsuza kadar Cumhuriyet!

Saat&Saat – Sonsuza Kadar Cumhuriyet

Her saat, her dakika, her saniye… 100 yıldır kalplerde çalan tek beste: Sonsuza kadar Cumhuriyet. İstiklal Marşımızın notaları eşliğinde, Cumhuriyet ile geçen 100 yılımızı anlatıyor Saat ve Saat reklam filminde ve gururumuzu okşuyor. Reklam filmini izlemek için:

Kurukahveci Mehmet Efendi Mahdumları: 40 yıl değil, sonsuz hatıra

40 yılsa bizim hatırımız Cumhuriyetin sonsuz.

Bir kahvenin 40 yıllık hatrı varsa, Cumhuriyetinki sonsuz diyor, Kurukahveci Mehmet Efendi Mahdumları. Yüzümüzdeki tebessümün, bizi bir arada tutan en önemli ortak değerimizin, yani Cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyor reklam filminde. Reklam filmini izlemek için:

Eti: Mutluluğun adı; Cumhuriyet!

MUTLULUK DENİNCE AKLA HEMEN ONUN ADI GELİR: CUMHURİYET

Milyonların kalbindeki mutluluğu, Cumhuriyeti, 100. yılında coşku ile kutlayan Eti, Atamızın gülüşünden doğan gülüşlerimizi gösteriyor bize. Alnı açık bir şekilde yola çıkanların, geleceğe güneş gibi doğanların Cumhuriyetini kutluyor reklam filmiyle. Reklam filmini izlemek için:

Beymen: Bembeyaz bir sayfadır Cumhuriyet…

Tek Şık Cumhuriyet

Kimsenin görmediğini gördü, hayal etti ve yaptı… Her dokunuşuyla geleceğimizi çizdi diyor Beymen, Atamızın izlerinden ilerlerken. Ülkemiz için Cumhuriyet’in bembeyaz bir sayfa olduğunu ve O’nun geçmişten geleceğe ‘tek şık, en şık’ olduğunu hatırlatıyor bizlere etkileyici siyah-beyaz reklam filmi ile. Reklam filmini izlemek için:

Yataş Bedding: Bizim 100’ümüz

Biz Bu Yüzün Gözlerindeyiz | Yataş Bedding

Sayılamayacak kadar büyük zaferlerin sığdığı 100 yılımızdan ilham alan Yataş Bedding, Atamızın yolundan 100 yıldır ilerleyişimizi coşkuyla kutluyor. Ve Cumhuriyet’in gururumuz olduğunun, bizim ‘yüz’ümüz olduğunun altını bir kez daha çiziyor. Reklam filmini izlemek için:

Teknosa: Atamızın sesinden…

En Büyük Armağan – Teknosa 100. Yıl Projesi

Teknosa, yapay zekadan destekle Atamızın kendi sesinden duymadığımız ama kalbimizde yaşayan sözlerini seslendiriyor reklam filminde. Ve yüreklerimize dokunmanın ötesinde, gözlerimizi de yaşla dolduruyor. Reklam filmini izlemek için:

Kelebek mobilya

Atamızın İmzasıyla Kelebek Olmaktan Onur Duyuyoruz, Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Atamızın imzasıyla “Kelebek” olmaktan onur duyan Kelebek Mobilya, Cumhuriyet markası olarak 100. Yılımızı büyük bir coşku ve özenle hazırladığı reklam filmi ile kutluyor. Reklam filmini izlemek için:

Eren Holding: Bugün ve her gün Cumhuriyet

İyi ki Cumhuriyet! Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun. #ErenHolding 🇹🇷

Cumhuriyet, ellerimizde, yüreklerimizde, ruhumuzda, Cumhuriyet her anımızda. Ebediyete akıp giden her yüzyılda Cumhuriyet diyen Eren Holding, etkileyici reklam filmi ile gönlümüzü fethetmeyi başarıyor. Reklam filmini izlemek için:

Birbirinden etkileyici, yüreklerimize dokunan tüm bu reklam filmleri ve daha nicesine gururla taçlandırdıkları 100. yılımız için teşekkür ediyor, Cumhuriyetimizi bir gün değil, her gün kutlamaya devam ediyoruz.

Emanetin, Emanetimizdir!

İlginizi çekebilir: “Efendiler yarın Cumhuriyet’i ilan edeceğiz”: Milli mücadeleyi ve Atatürk’ü konu alan yapımlar

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!