Columbia’dan güneşin zararlı ışınlarına karşı Omni-Shade koruması

Teknoloji ve şıklığı bir araya getirerek outdoor giyimde devrim yaratan Columbia’nın Dünya Cilt Kanseri Vakfı tarafından önerilen üstün teknolojili ürünleriyle, açık havanın tadını çıkarırken güneşin zararlı ışınlarından korunmak artık elinizde.

columbia kıyafet

Dünya Cilt Kanseri Vakfı tarafından önerilen Omni-Shade teknolojisine sahip ürünler, zararlı UV ışınlarının cilde ulaşmasını engelleyerek, güneş altında keyifli saatler geçirmenize imkan sağlıyor. Columbia tarafından geliştirilen sıkı dokuma sistemi, UVA ve UVB ışınlarının önünü keserek, cilde zarar gelmesini önlüyor.

columbia ürünleri gömlek

Hareketli ve sağlıklı yaşamı destekleyen Columbia, cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumak için özel olarak geliştirilen Omni-Shade teknolojili ürünleriyle fark yaratıyor.  Güneşin zararlı ışınları ve cilt kanseri arasındaki ilişkiye dikkat çeken Columbia, Omni-shade serisi ile sağlıklı yaşama destek oluyor.

Columbia’nın yüksek teknoloji ve konfora sahip ürünlerine Columbia mağazalarından ve www.columbia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!