Bu Cuma gecesi Babylon Bomonti’den Fransız rüzgarları esecek

Kapalı mekanlardaki etkinliklerin hız kazandığı bugünlerde, farklı ve doyurucu bir konser deneyimi yaşamak istiyorsanız, 4 Aralık Cuma akşamı için size harika bir önerimiz var! Elektronik ve deneysel müziğe yakın hissediyor ve Cuma gecenizi biraz dansla renklendirmeyi düşünüyorsanız; şehrin en yeni performans mekanı Babylon Bomonti’de gerçekleştirilecek XXF Very Very French Festival kapsamında, Fransız elektronik müziğinin ses getiren temsilcilerinden College ve Rone’un muhteşem canlı performanslarını dinleyebilirsiniz.

College geceyi ısıtacak

David Grellier
David Grellier

Saat 21:30’da Shangri – La Soundsystem ile açılacak warm-up bölümünün ardından sahne, 22:30 sularında elektronik müzik takipçilerinin yakından tanıdığı müzisyen David Grellier ve yeni projesi College’e kalacak. Grellier’in electronica ve sytnhwave türlerini birleştirdiği ve 80’li yılların synthpop rüzgarından fazlasıyla etkilendiği College, Babylon Bomonti’yi dolduran müzik severleri, çok eğlendireceğe benziyor.

Midnight session’ın yıldızı Rone

Rone
Rone

Saatler gece yarısını gösterdiğinde, 2009 yılında çıkardığı Spanish Breakfast albümü ile büyük bir başarıya imza atan Rone sahnede olacak. Gerçek adı Erwan Castex olan ve Fransa’dan çıkan en iyi elektronik müzik prodüktörlerinden biri olarak kabul edilen Rone, yepyeni müzikal teknolojiler denediği son albümü Creatures’tan da pek çok parçayı dinleyicileri ile paylaşacak. Unutulmaz bir Cuma gecesi vaat eden etkinlik için biletinizi, biletix.com ve Biletix çağrı merkezi üzerinden ya da Biletix satış gişeleri ve Babylon Bomonti’de bulunan bilet gişesinden alabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilecek diğer içerikler:

İple çekeceğiniz Aralık ayı etkinlikleri

Filmüzik: Aralık ayında vizyona girecek filmler ve müzikleri

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!