Boğaziçi Caz Korosu, Europa Cantat Festivali’ne katılabilmek için desteğinizi bekliyor

Boğaziçi Caz Korosu, her üç yılda bir düzenlenen ve bu yıl Macaristan’ın Pécs kentinde 100’den fazla koro, 3000’i aşkın katılımcı ile gerçekleşecek olan Avrupa’nın en büyük koro festivali Europa Cantat 2015’te Türkiye’yi gururla temsil etmeye hazırlanıyor.

boğaziçi caz korosu - cantat görsel_2

Geçtiğimiz 5 yılda uluslararası arenada iki dünya şampiyonluğu dahil olmak üzere sayısız başarıya imza atmış olan koronun, bu festivalde de ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmesi için sizlerin desteğine ihtiyacı var. Bu sebeple koro, Türkiye’deki kitlesel fonlama (crowdfunding) platformlarından Fongogo ile bir kampanya başlatıyor. Bu kampanya ile, kampanyanın koroya ait internet sayfasındaki ödeme sistemleri kullanılarak koroya destek olunabilirken, koronun sunacağı birbirinden ilginç hediyeler de destekçilerle buluşuyor.

bogazici caz korosu 1

Daha önce ABD, Almanya, Avusturya, Çin, Fransa, İtalya, Macaristan ve Bulgaristan gibi ülkelerde katıldığı yarışma ve festivallerde elde ettiği sayısız başarıyla ülkemizi gururlandıran Boğaziçi Caz Korosu, uluslararası arenada bayrağımızı bir kere daha dalgalandıracak olmanın onuruyla herkesin desteğini bekliyor.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!