Boğa ve yükselen Boğalar, Jüpiter İkizler’de finans kaynaklarınızı geliştirmek istiyor

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni; mitolojide Zeus olarak bilinir ve aynı zamanda çapkın bir arketipi vardır ancak bu konu oldukça büyük olduğundan şimdilik bunu konunun dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum.

Gökyüzünde şimşek, gök gürültüsü etkisindedir. İnanılmaz büyüteç etkisi vardır. Bulunduğu yerde, şans, bolluk, bereket, fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz, her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşimi neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Hatırlayın bakalım, 2012-2013 yıllarında finans anlamında ne olmuştu? Kendi gelir ve gider kaynaklarınız, kendi para durumunuz ve değer duygunuz, işleriniz, kariyeriniz konularında ne gibi gelişmeler olmuştu hayatınızda?

Maddi kaynaklarınız büyüyecek

Şimdi kendi paranız ve değer duygunuz ile ilgili alanlarda Jüpiter İkizler seyahati, yine farklı ancak yeni versiyonlarla 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri arasında şans, kısmet, bolluk ve bereket, aynı zamanda fırsatlar getirecek. Maddi kaynaklarınızda bir artış söz konusu olacağı gibi, kendi değer duygunuzla ilgili de olumlu etkiler hissedeceksiniz.

Paranızın bereketi artar, yatırımlarınızın bereketini görürsünüz. Yeni iş kaynaklarında fırsatlar, kazançlar elde edebilirsiniz. Kariyerinizde bir şans olabilir. Krediler anlamında riskli bir girişim söz konusu olabilir; burada biraz temkinli olmanızda fayda var.

Şans ve fırsatları yakalayın, doğum grafiğiniz vaadince şans ve fırsatları değerlendirmeye özen gösterin. Yatırımlarınızı yaparken, kredi anlamında temkinli ve abartıya kaçmadan hareket edin. İş alanlarınızda büyük gelişim gösterirken kendi değer duygunuz, hissiyatınız önem kazanacaktır. Jüpiter İkizler seyahatinin sizlere güzel fırsatlar getirmesini diliyorum, sevgilerimle.

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam