Birlikten kuvvet doğuyor, Kolektif House Levent’te büyüyor!

21. yüzyılın yeni bakış açısı “Hayatı yaşayabilmek için çalışmak” anlayışıyla doğan; yatırımcılardan startup’lara, freelancerlardan kurumsal şirketleri aynı çatı altında buluşturan Kolektif House, Mart ayından itibaren ilham dolu merkezini büyütüyor. Yeni nesil paylaşımlı ofis anlayışının durdurulamaz temsilcisi Kolektif House, Mart ayından itibaren, henüz geçtiğimiz Haziran ayında açılan ve kısa sürede tamamen dolan Levent adresinde üst katlara çıkıyor.

‘Birlikten kuvvet doğar’ felsefesiyle; yaratıcı, verimli, sosyal, ekonomik ve paylaşımlı çalışma alanları tasarlayan ve kısa sürede alanında Türkiye’nin en önemli oluşumlarından biri haline gelen Kolektif House, iki sene içinde ilham verici bir enerjiyle şehrin farklı noktalarına yayılan ofislerini, şimdi yeni bir alanla daha da büyütüyor!

Toplam 6000m2 üzerinde kurulan Levent adresinde; farklı sektörlerde işini tutkuyla yapan ve üreten insanlar için, 152 ofis, etkinlik alanı, toplantı odaları, dinlenme ve meditasyon odası, kafe gibi, bir ofiste olması gerekenlerden çok daha fazlası bulunuyor. Mondrian, Lichtenstein, Rothko ve Camille Walala gibi farklı disiplinlerden kıymetli sanatçıların işlerinden esinlenerek yaratılan 10 farklı toplantı odası konsepti de, içeride diğer yaratıcı dokunuşlardan…

kolektif house levent buyuyor (1)
Kolektif House Levent
İşini sevgiyle yapan herkes için Kolektif House

Çalıştığımız alanların hayatlarımıza anlam katması ve içinde çalışan herkesin zamanla büyük bir aile haline dönüşüp, ortak başarıyı daha yükseğe taşıması gerektiğine inanan Kolektif House, işini sevgiyle yapan herkes için yapıldı.

Kolektif House’un şimdiye dek yarattığı alanlarda 265 şirket, 32 kreatif ajans, 45 freelancer, en bilinen 8 yatırım ağı ve 46 girişimle, toplam 700’ün üzerinde oluşum hayatına mutluluk ve üretkenlikle devam ediyor: BIC, GBA, 500startups gibi yatırım ağları; Yandex, İş Bankası, Pepsi gibi kurumsal şirketler ve Scorp, Mutlubiev, Sinemia gibi alanında başarılı olmuş girişimciler ve Vietnamist, Adxclusive, Epigra gibi orta ölçekli kreatif ajanslar Kolektif House çatısını, kocaman bir network ağına dönüştürüyor.

kolektif house levent buyuyor (2)
Kolektif House Levent
Daha verimli çalışmak için ihtiyacını olan her şey

Daha motive ve verimli çalışmak için gereken servis ve altyapıdan fazlası sağlayan Kolektif House; 7/24 ofis kullanımı, tüm gün kahve & çay servisi, hızlı & güvenilir internet erişimi, temizlik ve güvenlik gibi operasyonel hizmetlerle, üyelerini her an ve koşulda mutlu etmeye odaklanıyor. Mali müşavirlik ve sekreterlik gibi ekstra hizmetlerin yanı sıra, Kolektif House’ta stresli günlerde uygulanabilecek nefes ya da yoga eğitimleri alınabiliyor. Pazartesi sendromuna meydan okuyarak, her haftaya tüm üyeleriyle birlikte kahvaltı ederek başlayan Kolektif House, aynı zamanda üyeleriyle seyahatler organize ediyor, her alanda samimiyetini paylaşmaktan ve çoğaltmaktan gurur duyuyor!

Kolektif House Üyelik Modelleri

Özel Ofis: İstediğiniz büyüklükteki ofisiniz hazır. Ofis içinde; aydınlatma, klima, perde, masa ve sandalyeyi sizin için temin ediyor, gerisini zevkinize/hayal gücünüze bırakıyoruz.

Sabit Masa: Açık çalışma alanında, sandalye ve masaya sahip olun ve çalışma alanınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirin.

Gezgin: İstanbul’un hızla büyüyen yaratıcı ağının bir parçası olun, üyelik avantajlarından; farklı lokasyonlarda adres gösterme, çalışma ve toplantı yapma imkanlarından, faydalanın. Üstelik kullandığınız kadar ödeyin.

Sanal Ofis: Dilediğiniz adresimizi iş adresiniz olarak gösterebilir, posta ve kargolarınızı bize emanet edebilirsiniz.

kolektif house levent buyuyor (3)
Kolektif House Levent

Kolektif House’u sosyal medyada takip etmek için:

kolektif house levent buyuyor (4)
Kolektif House Levent

Detaylı bilgi için: membership@kolektifhouse.co

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!