Baharda tazelenmek ve toksinlerden kurtulmak için 40 derece Bikram Yoga

Bahar geldi, havalar ısınıyor. Doğa yeniden hayat buluyor. Kışın yorgunluğunu ve rehavetini üzerinizden atıp yenilenmek, tazelenmek için mükemmel bir zaman. Hayatın koşturmacası içinde yorulmuş; soğuk havalardan ve günlük stresten kasılıp kalmış bedeninizi rahatlatarak ruhunuza da rahat bir nefes aldırmanın vakti gelmedi mi?

Tam da bu amaca hizmet eden 40 derece Yoga, baharın gelişini karşılamak için mükemmel bir yöntem. 40 derece sıcaklıkta yapılan ve bu sayede vücudu toksinlerden arındıran 40 derece Yoga, kas ve eklem ağrıları, postür bozukluğu, uyku düzensizliği, kabızlık gibi sorunlara iyi geliyor. Günlük hayatta konsantraston ve enerjiyi artırıyor.

40 derece sıcaklıkta art arda yapılan 26 yoga pozu ile 2 nefes egzersizinden oluşan ve bir Hatha metodu olan 40 derece Yoga’da her duruş sizi bir sonrakine hazırlıyor, bir önceki hareketten alınan yararları arttırıyor. 7 yaşından itibaren herkesin yapabildiği bu Yoga ile organlar, salgı bezleri ve sinirler harekete geçerken, sistematik olarak taze oksijen dolu kan, vücudun tamamında dolaşıyor ve böylelikle tüm organları ve dokuları yeniliyor. 40 derece sıcaklık sayesinde, vücudunuz daha fazla esneklik kazanırken, sakatlanmalar minimuma indiriliyor ve vücutta fazlalık yapan toksinler rahatlıkla dışarı atılıyor.

40 derece metiniçi

Zinde kalma ve güzellik sırrı olarak bilinen 40 derece Yoga’yı , yazarımız Gözde Türkkan’ın bizzat deneyimlediği, son dönem fenomeni Bikram Yoga’nın Etiler’deki tek stüdyosunda uzman yogacılar eşliğinde yapabilir, baharla birlikte tazelenebilirsiniz.   90 dakika süren ve bir seansta ortalama 800-1200 kalori yakılan 40 derece sıcaklıktaki yoga metoduyla, terleme sayesinde vücutta bulunan toksinleriniz dışarı atılacak, taze oksijen dolu kan dolaşımı ile tüm doku ve organlarınız yenilenecek. Üstelik Bikram Yoga’nın özel kampanyasıyla, Nisan ayı boyunca iki haftalık tanışma paketiyle sadece 69 TL’ye bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik online satışlarda da %5 indirimden yararlanabilirsiniz.

40 Derece Bikram Yoga’da Bikram seanslarına ek olarak hot pilates ve yoga sculpt seansları ile de forma girebilirsiniz. Ayrıca 20 Nisan itibari ile reformer pilates seansları da 40 Derece Bikram Yoga’da sizleri bekliyor.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!