Bahar boyu ışıldamak için Kenzo’nun yeni parfümü “Işıklı gelincik ile çiçeğin gücü”nü keşfedin

Baharın gelişiyle güneşin yüzünü iyiden iyiye göstermeye başladığı bugünlerde, doğa da uyanmaya başlıyor. Güneş hepimizin enerjisi yükseltirken, yeniden yeşillenen ağaçlar ve rengarenk çiçekler de güzel havaların en renkli habercisi olarak karşımıza çıkıyor.

Mevsim değişip doğa kendini yenilerken, trendler de değişiyor. Gardıroplarınızı bahara uygun kıyafetlerle yeniden düzenlerken, atlamamanız gereken bir detay da parfüm seçimi. Havalar ısındıkça kış aylarının yoğun ve baharatlı kokularını bir kenara bırakıp ferah kokulara yer vermek isteyenlere bir önerimiz var: Flower By Kenzo Eau de Lumiere

Yeni göz alıcı EDT: Flower By Kenzo Eau de Lumiere

Bahar aylarına yakışır bir koku olarak karşımıza çıkan Flower By Kenzo Eau de Lumiere, kokusunun yanı sıra enerjisi ile de göz dolduruyor. “Işığın kokusu” olarak icat edilen Flower By Kenzo Eau de Lumiere, şişe tasarımıyla özgürlüğe de vurgu yaparken, başka hiç bir kokuya benzemeyerek iddialı duruşunu ortaya koyuyor. Parlak ışıklı Flower By Kenzo Eau de Lumiere, kullananın teninde kendi gibi parlak hisler bırakacak.

Yasemin çiçeği ve Bulgar gülünün eşsiz birleşimi

 “Gelincik” çiçeği gibi kokusuz olan “ışık”, hislerin güzelliğini sürekli hatırlatma ve kişiyi güçlü kılma konusunda büyük bir güce sahiptir; his ve büyünün dokunuşudur. Işık hayattır ve çiçeklerin büyümesinde büyük bir yere sahiptir. Işığın kokusu Flower By Kenzo Eau de Lumiere için en güçlü 2 kadınsal akoru özenle seçildi; Yasemin çiçeği ve Bulgar Gülü.

Flower By Kenzo serisinin yaratıcısı Alberto Morillas’a bu kokuda ünlü parfümör Amandine Clerc- Marie eşlik ediyor. Dünyaca ünlü parfümör Alberto Morillas hiç bir zaman düşünmeyi bırakmadan yeni şeyler ortaya çıkarma arzusunu yitirmeden, çalışmaya ve adından bahsettirmeye devam ediyor. Amandine Clerc-Marie, 15 yıldan fazla süre gelen tecrübesi, spontane tavrı, ilham verici duruşu ve ışıklardan etkilenerek yaptığı çalışmalarla her zaman en iyiler arasında yer alıyor. İkili, Flower By Kenzo Eau de Lumiere ile ilgili görüşlerini şöyle özetliyor:

“Bu kokuyu yaratırken, ışığın bütün spekturmlarını hayal ettik; beyaz ışık içerikte kullanılan Calabria’dan gelen Bergamutu temsil ediyor. Bergamutun bu parfümdeki yerine baktığımızda canlanmanın ve heyecanın ışığını sergiliyor. Işığın gücü bu eşsiz notadan geliyor. Işık saçan Beyaz Misk, kokuya enerji saçan ışığı ve karşı koyulamaz feminenliği katıyor. Kenzo’nun imza serisindeki bu eşsiz koku rafine kaliteyi ve kadın cazibesini ortaya koyuyor.”

Bulgar Gülü, Flower By Kenzo Eau de Lumiere’in kalp noktasında yer alıyor. Parfümün kalbini oluşturan Bulgar Gülü, Bulgaristan’ın gül vadilerinde yetişiyor. Kokuya özgünlük ve asaletin yanı sıra; zengin, duyusal ve güçlü bir feminen duruş katıyor. Flower By Kenzo Eau de Lumiere’in göz alıcı çiçekli dokunuşu ballı notalara dokunuyor. Yasemin çiçeğinin sihirli ve ışık veren dokunuşu ile bu yeni parfüm, kullananı duyusal bir seyahate götürüyor. Bergamutun ışık dolu duruşu kokuya elaganlık ve taze bir içerik katıyor. Flower By Kenzo Eau de Lumiere ışıklı, keskin ve spontane enerjisini ise Beyaz Misk’ten alıyor. Flower serisinin yeni üyesi ışıktan, modern yapıdan ve hissel bileşenlerden oluşuyor.

İkonik şişenin yeni tasarımı yepyeni bir aura kazandırıyor. Yeni gelincik ikonu daha “grafik” bir duruş alırken, mercan rengi gelincik çiçeği daha gold tonlar eşliğinde şişeleri süslüyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!