Babalar Günü öncesinde baba ve çocuklar eğlenceli bir etkinlikte buluşuyor

Babalar Günü 17 Haziran Pazar günü olsa da bu özel günü öncesinde kutlamamak için hiçbir sebebimiz yok. Bu özel günü ister evinizde güzel bir kahvaltıyla taçlandırın isterseniz de sahilde uzun bir yürüyüşle… Yapılan ne olursa olsun önemli olan baba ve çocuğun o gün içerisinde yaşayacağı sevgi duygusudur. Babalar Günü’nün öncesinde bir etkinlik yapmayı düşünüyorsanız da keyifli etkinlikler mevcut.

Medicana Kadıköy Hastanesi, 9 Haziran Cumartesi günü “Şampiyon Babam” başlığı altında Babalar Günü etkinliği düzenleyecek. Langırt turnuvası, mini parkur yarışmaları ve çocuk gelişimi hakkında interaktif sohbetlerle zenginleşecek etkinlik, herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak. 

Medicana Kadıköy Hastanesi’nde saat 14.00 – 17.00 arasında gerçekleştirilecek “Şampiyon Babam” etkinliği; babalara, çocuklara ve annelere özel aktivitelerle zenginleşecek.

Herkesin katılımına açık olacak etkinlikte, “şampiyon baba”yı belirlemek için keyifli ve çekişmeli bir langırt turnuvası düzenlenecek. Şampiyon babaların şampiyon çocukları ise babalarına hediye kazanma fırsatı yakalamak için mini parkurda yarışacak. Etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek “Çocuğun Sağlıklı Gelişimi” sohbetlerinde ise ebeveynler Medicana Kadıköy Hastanesi’nin uzman pediatrist, psikolog, diyetisyen ve fizyoterapist ile çocuk sağlığı, beslenme ve spor başlıklarında merak edilenleri konuşma fırsatı bulacak. Ayrıca her katılımcı çocuğa ücretsiz panoramik diş röntgeni imkanı sağlanırken, babalara özel vücut yağ kas kitle analizi gerçekleştirilecek.

Profesyonel sporcular, influencerlar ve ünlü babaların katılacağı etkinlik sonunda katılımcılar ve kazananlar, sürpriz hediyelerin keyfini çıkaracak.

Program ise şöyle:

14.00 – 15.00 Langırt Turnuvası

15.00 – 16.00 “Çocuğun Sağlıklı Gelişimi” Sohbetleri

16.00 – 17.00 Mini Parkur Yarışması

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!