Astrolojiyi takip ederken dikkat etmeniz gereken 5 önemli ipucu

Astrolojiyi takip ederken, yıllar boyu edindiğimiz bazı alışkanlıklarımız var. Bu alışkanlıkların bir kısmı doğru, bir kısmı ise yanlış alışkanlıklar…

Gelişen sosyal medya ve iletişim araçlarıyla birlikte bilgi alışverişi çok hızlandı. Gerek video, gerekse baskılı veya online mecralarda çok daha fazla bilgi dönmeye başladı. Hal böyle olunca artık astrolojinin de sadece burçtan ibaret olmadığını bizler de daha fazla anlatabilir olduk.

1. Astroloji yorumunda sadece burç kullanmıyoruz. Bütüne bakın!

Bütün astrolojik yorumlar, doğum haritası, an haritası, ülke haritası gibi gezegenlerin göksel kombinasyonlarını gösteren diyagramlardan oluşuyor. Burç demek, güneş demek. Bir kişinin veya kendinizin sadece burcunu biliyor olmanız yorum yapabilmeniz için %5’lik bir potansiyel verir. Bu da önyargıları ve eksik bilgileri beraberinde getirir. Tüm gezegenlerin ve tüm burçların haritanızda nasıl konumlandığını, sizlere nasıl potansiyeller verdiğini en azından bir kez, emin olduğunuz, profesyonel bir astrologdan danışmanlık alarak öğrenmeye çalışın.

2. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Yükselen burç ilk nefes anımızdır ve doğduğumuz koordinat ve saat ile oluşur. Aynı zamanda insanların bizi tanıdığı ilk izlenimdir. Ve genel dinlediğiniz tüm burç yorumları öncelikli olarak yükselen burç üzerinden yapılır. Astrolojiyi daha verimli takip edebilmek için muhakkak yükselen burcunuzu öğrenin.

3. Doğum saatinizi bilmiyorsanız, üzülmeyin, “rektifikasyon tekniği” ile bulunabiliyor.

Eğer doğum haritanızı merak ediyor, ancak doğum saatinizi bilmiyorsanız üzülmeyin. Geçtiğiniz yıllarda yaşadığınız önemli olayların tarihlerinden, (terfi, taşınma, evlenme, boşanma, vefat, ilk işe giriş gibi olaylardan) doğum saatiniz bulunabiliyor.

4. Bir doğum haritasında, kişiyi tanımak için ilk önce Ay burcuna bakın!

Ay bilinçaltımızı, hassas karnımızı, esasen filitresiz bizi gösterir. Gerçekten birinin özelliklerini tanımak istiyorsanız, o kişinin Ay’ını ve Ay’ının aldığı açıların yorumlarını öğrenmeye çalışın.

5. Hayatımızda bazı zamanlarda koşulları yönetemeyiz. Bu zaman dilimleri ne zaman haritalarınızda öğrenin!

Hayatın akışında bazı zamanlarda ipler çok da bizim elimizde olmaz. Yönetemediğimiz koşullarla karşılaşırız. Bunlar iş hayatı, maddiyat, ilişli, evlilik hayatı, sağlıksal temalar olabilir. İşte bu tansiyonlarla hangi yıllarda karşılaşabilirsiniz? Nasıl ruhen ve koşul olarak hazırlık yapabilirsiniz? Hayatınızın en verimli zamanları ne zaman? Sadece size ait bireysel doğum haritanızdan öğrenmeye çalışın.

Zamanın gücünden ve hayatınızı kolaylaştırmak için astrolojinin rehberliğinden faydalanın!

Sevgilerimle…

İlginizi çekebilir: Ay düğümleri Boğa-Akrep aksına geçiyor: Dünyayı neler bekliyor?

Buşra Efe Astrolog
Merhaba, Ben Buşra Efe. 10 yılı aşkın süredir çok uluslu FMCG ve kozmetik sektörlerinde, kurumsal alanda çalışmaktayım. Mesleki kariyerime ek olarak, hayatımda astroloji alanında ... Devam