Aslan kapısı: Uyanışın eşiğindeki Anadolu

“İçinizdeki ışıktan korkmayın. Ruhunuzdaki kutsal alevi tutuştursun.”
Paulo Coelho

İnsanlık olarak çok özel zamanlardayız… Dünya ana ile birlikte önemli yol ayrımlarından geçiyoruz. Bu, dünyamız için bir nevi devre kapanışı. Bir sayfa kapanırken yepyeni bir sayfa ise açılmak üzere. Dünya üzerindeki yükseliş enerjileri iyice yoğunlaştı ve bizi iyice zorlamaya başladı. Aslında bu bir nevi “uyanışa davet”; davete icap edersek tabii…

Peki, nedir tüm insanlığın ortak derdi? Bence, sevgili üstat Arıkdal’ın dediği gibi şu an dünya üzerindeki en büyük derdimiz “ortak bir alan yaratabilmek.” Tüm kavgalarımızın sonu “ortak bir alanda birleşmeye” varacaktır.

Peki ama nasıl?

Gelin, sevgili üstat Ergün Arıkdal’a hep birlikte kulak verelim:

“Metapsişik bilime göre dünyada çok büyük bir ihtilal olması gerekiyor. Bu artık siyasi bir ihtilal değil; tamamen bir anlayış ihtilali, yaşam ihtilali, bilgi ihtilalidir. Bütün insanlığın, bütün milletlerin uyanması, önce kendi aralarında bir uzlaşmaya vararak tabiatla olan zıtlıklarını ortadan kaldırmanın yoluna bakması lazım. Doğayla olan karşılaşmalarında doğayı artık bir köle gibi kullanmaktan vazgeçmesi lazım. Bu, ihtilalin birinci maddesidir. Önce bunu halletmek lazım. Ondan sonra insanların kendi aralarındaki iletişimin, kendi aralarındaki ortak alanların yeniden en iyi şekilde kurulması için sevgi, müsamaha ilkelerini yaygın hale getirmeleri lazımdır.

… Anadolu insanı; bütün dünyaya karşı çok büyük, çok yüksek, parlak, pek mutlak geliştirici, bütün insanlık için bir tekamül hareketi, bir girişim hareketi ve tam tekamül ivmesi sağlayacak olan pek yüce bir bilginin Anadolu topraklarından bütün dünyaya ışın salarak ortaya çıkması kaderini üzerine yüklenmiştir. Anadolu misyonu dünyada en uzun süre ortak alan meydana getirebilmiş bir topluluktur. Bu ortak alanın meydana getirilebilmesi için gereken bütün enkarnasyon alanlarının birbiriyle uyum sağlaması durumu, uzun bir mücadele sonucunda elde edilmiştir. 500 sene değil; yaklaşık 3000-4000 senedir bu vazifeyi, “birleşik insanlık realitesi yaratma vazifesini” Anadolu devralmış durumdadır.

… Fevkalade iyi ve mutlu günlere gebe durumunda bir ülkede bulunuyoruz. Bu büyük bir şanstır; böyle esaslı bir toprak parçası içerisinde, esaslı bir insan grubu içerisinde tekamül edebilmek, birtakım meseleleri aydınlığa çıkartabilmek ve bunu görebilmek büyük bir nasip işidir.”

Önce eskimiş düşünce kalıplarımızdan özgürleşme, sonra da içimizdeki karanlığı ‘aydınlığa çıkarma’ zamanı… Aydınlanma / uyanış yolculuğunuzda size çokça hizmet edecek olan Thetahealing ve Jean Adrienne Arınma Sistemi yöntemleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye ve seminerlerin içeriğine www.esindemir.com sitesinden ulaşabilir, hediye çalışmalarımdan ve grup seanslarımdan faydalanabilmek için Instagram hesabımı takip edebilir ve her türlü sorunuzu [email protected] mail adresim üzerinden bana iletebilirsiniz.

Tekrar görüşünceye dek sevgiyle kalın…

Kaynak
Anadolu Misyonu – Ergün Arıkdal

İlginizi çekebilir: Bütünsel olarak iyi olmanıza yardımcı olacak 7 adım

Esin Demir Thetahealing Eğitmeni
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Spiritüel gelişim merakı 2009 yılında, Japonya’ya bir yaz stajı programı ile gittiğinde başladı. Bu ilginç ... Devam