Anneler Günü özel: Tüm annelerin sahip olduğu büyüleyici özellikler

Mayıs ayı geldi. Doğanın canlandığı, çiçeklerin bin bir renge büründüğü ve havanın içimizi ısıttığı bu ay pek çoğumuzun favorilerinden. Mayıs ayını sevmemizin bir diğer nedeni ise bu ayı özel kılan Anneler Günü.

Kadının sosyal hayattaki görünürlüğü arttıkça, Anneler Günü kadınsılıkla birleşen saf ve şefkatli bir özel günden güçlü kadınların kutlanmasına doğru evrimleşiyor. Anneler Günü, imkansızı mümkün kılan ve birden fazla görevi başarıyla yerine getiren, yalnızca kendi çocuklarına değil çevresindeki herkese ilham veren tüm kadınlar için özel bir gün haline geliyor.

Annelerimize duyduğumuz sevgi, saygı ve minneti anlatmak çok zor. Yine de, Anneler Günü yaklaşırken, bu ilham verici kadınları kutlamak için tüm annelerin sahip olduğu benzersiz özelliklerden bahsedebiliriz. Bu yazı, çok yönlü ve imkansızı mümkün kılan tüm kadınlar için…

Anneler güçlüdür.

Üzgün olduğumuzda, yardıma ihtiyaç duyduğumuzda ya da herhangi bir zorlukla karşılaştığımızda, en çok anneler değil midir destek veren? Annelerin gücü pek çoğumuzun tek başımıza altından kalkamayacağı güçlükleri aşmamızı sağlarken, annemizin küçük bir desteği olmazı olur yapar. 

Anneler şefkatlidir.

Anne çocuk ilişkisi sevginin en saf halidir; sevgi ve şefkatin en saf ve temiz hali annelerin kalbinde gizlidir. Anneler sevecendir, anlayışlıdır, bağışlayıcıdır; en tatlı hisleri en yumuşak halleriyle aktarır, korur, kollar ve sarıp sarmalar. Annelerin yanı dünyanın en güvenli yeridir.

Anneler benzersizdir.

Tüm annelerin süper güçleri ortak olsa da, her biri birbirinden farklıdır. Her annenin duruşu, bakışı, düşünceleri, tavrı, tarzı farklı ve kendine hastır. Onları özel yapan da budur.

Anneler Günü özel: Tüm annelerin sahip olduğu büyüleyici özellikler

Swarovski bu yıl, modern monokrom tasarımlardan çağdaş çiçek tasarımlarına kadar, tüm tarzlara ve kişiliklere hitap eden bir Anneler Günü seçkisi sunuyor. Kişiselleştirilmiş üst üste takılan tasarımları ve küçük boyutlarıyla Latisha ve Sparkling Dance sade ve şık bir tarza sahip anneler için hediye seçeneği olurken; üst üste takılabilen gösterişli Subtle bileklikler, Vittore ve Frisson yüzükler ışıltılı bir tarza sahip anneler için ideal hediye olmayı başarıyor.

Anneler imkansızı mümkün kılar.

Dışarıdan bakıldığında zor görünen pek çok şey, anne olduktan sonra hayatın doğal akışında her an karşılaşılıp üstesinden rahatça gelinebilen sorumluluklara dönüşür. Kimi zaman sabaha kadar uyumaz, yine de her şeye yetişirler.

Anneler çok yönlüdür.

Anne olmanın getirdiği büyük sorumluluklar, annelere birden fazla görevi başarıyla yerine getirme yetisini kazandırır. Yalnızca annelik etmenin sorumluluklarını sıralamak dahi, annelerimizin birer multi-tasking dehası olduğunu kanıtlamaya yeter.

Anneler ilham verir.

Anneler, pek çok kadının rol modelidir. Pek çok kız çocuğu büyüyünce “annesi gibi” olmak isterken, annelerinin her adımından, her duruşundan ve her sözünden ilham alır. Seçimlerinde annelerinin ne düşüneceğini sorgular, adımlarını ona göre atar.

Anneler ışıltılıdır.

Anneler her an parlar ve tüm yaptıklarında büyülü bir ışıltı vardır. Bir bakışları, tatlı bir dokunuşları içimizi ısıtmaya anında yeterken, bir gülüşleriyle dünya güler.

Anneler Günü özel: Tüm annelerin sahip olduğu büyüleyici özellikler

Swarovski Anneler Günü koleksiyonu da, zarif ve havalı, zamansız ve modern, mütevazı ve moda anlayışına sahip ve hepsinin ötesinde ışıltı kadınlardan ilham alıyor…

Swarovski Anneler Günü Koleksiyonuyla tanışın.

Swarovski 2018 Anneler Günü Koleksiyonu, en az Anneler Gününde kutladığımız kadınlar kadar çok yönlü bir yapıya sahip. Koleksiyonun öne çıkan ve çiçekten ilham alan Latisha serisi, zamansız siyah ve beyaz renk kombinasyonunu ortaya çıkarıyor. Bir yüzünde siyah diğer yüzünde ise beyaz kristallerle tamamlanan Latisha kolye ve bileklik, baştan sona çok yönlü bir yapıya sahip. İnci süslemelerle tamamlanan küpeler ise asimetrik küpe trendine uymak için çıkarılabilir küpe gömlekleri ile uyumsuz olarak kullanılabilir.

Zarif bir alternatif olan Sparkling Dance ailesi, en küçük harekette bile ışığı yakalayan yenilikçi “dans eden kristal” konseptiyle ışıldıyor. Bu sezon, ışıltılı çiçek motifleri tasarıma yeni bir enerji katarak her gün faydalanabileceğiniz, görkemli ve kadınsı bir görünüm oluşturuyor. Çiçek tomurcuklarını andıran bir tasarım için ışıltılı berrak pavé kristal ile tamamlanan parlak kolye ve çok yönlü küpeler, silüete baş döndürücü bir dokunuş katıyor.

Siz de Swarovski Anneler Günü koleksiyonuyla hemen tanışmak için tıklayın.

 

Bu içerik Swarovski katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!