Akrep burçları ve yükselen Akrepler için 2024 astroloji yorumu

Sevgili Akrepler, bu yıl en şanslı olduğunuz konu ikili ilişkiler ve özel hayatınız. Burada öğrenecek, gelişecek ve büyüyeceksiniz. Bekarsanız evliliği düşünebilir ve adım atabilirsiniz. İnsanların sizinle daha çok görüşmek isteyeceği bir yıl olacak. Aranan kişi olacaksınız. Ortaklık, iş birlikleri, buradaki anlaşmalar, sözleşmeler konusunda oldukça şanslısınız.

Evlilik ve ilişkiler

Nisan-Mayıs sonrası evlilik teklifinde bulunabilir, evlilik teklifi alabilir, söz, nişan ve evliliğe giden yola adım atabilirsiniz. Yeni kararlar, yeni umutlar ile evliliğe çok farklı bir gözle bakabilir, evlilik hayatını deneyimlemek isteyebilirsiniz. Ortaklıklar ve iş birlikleri açısından olumlu güzel gelişmeler sayesinde yeni başlangıç yapmak isteyebilir, ummadık şekilde kararlar alabilirsiniz. Tüm ikili ilişkileriniz Jüpiter’in etkisiyle genişlerken siz de burada büyüyeceksiniz.

Para ve ortak gelir

Para ve ortak gelir konusunda 26 Mayıs sonrası şans ve fırsatlar, ödemeler konusunda kolaylık, varsa eşinizin gelirinde artış, nafaka bağlanması, miras paylaşımında destek, vergi, sigorta vb. işleriniz varsa bu alanlarda para kazanma konusunda da Jüpiter oldukça şans getirecek. Borsa ve yatırım konusunda 20 Ağustos ve 25 Aralık tarihlerinde riskten kaçının.

Aşk, çocuklar, hobiler

Bu alanlarda sorumluluklar almanız gerekiyor. Çocuğunuz varsa onun konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Aşk hayatında bir ilişkiye başlayabilir ve burada üzerinize gereken sorumlulukları alabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırmalı ve burada yapmanız gerekenleri ihmal etmemelisiniz. Borsa, şans oyunları konusunda riskten uzak durmalı, temkinli ve akılcıl ilerlemelisiniz. Hayattan keyif almayı ihmal etmeden, sanat, resim, müzik vb. dağılmadan, hayalperest olmadan, gerçeklerden kaçmadan ve bu alanlarda sorumluluklar alarak devam etmelisiniz.

Pluto’nun Kova burcuna geçmesiyle ev, aile, yuva alanınız etki almaya başlayacak. Burada değişim ve dönüşüm sizi bekliyor. Pluto, sağlam olmayan yapıyı yıkar ve tekrardan inşa eder, yapılandırır. Pluto, güçtür, güçlü bir yapı olmasını ister. 2023 yılında Mart ve Haziran ayında Pluto’nun hangi sinyallerini aldınız? Yine o etki ve benzerleriyle 21 Ocak sonrası etki alacaksınız.

Tutulmaların etkisi

  • 25 Mart tutulması gizli saklı olayları açığa çıkarırken, arkanızda olup biten ne varsa önünüze getirecek. Ruhsal anlamda bundan etkilenebilirsiniz.
  • 8 Nisan tutulması çalışma hayatı, iş, arkadaşlarınız, sağlık ve evcil hayvanlarınız konusunda etkileyecek. Hızlı gelişecek olaylarla yeni adımlar atabilir, burada şifalanabilirsiniz.
  • 19 Eylül tutulması aşk, hobiler ve çocuklar anlamında güzel olumlu etkiler, tamamlanması gereken konular olacak.

Yeni yılın size güzellikler getirmesini diliyorum sevgili Akrepler…

Diğer tüm burçların 2024 astroloji yorumlarını merak ediyorsanız tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam