Açık Havada Macera Dolu Koşu Deneyimi

Açık Havada Macera Dolu Koşu Deneyimi
Açık Havada Macera Dolu Koşu Deneyimi

Koşu deneyimini eğlenceli hale getirmek isteyen koşu severler için gün geçtikçe yeni ve farklı konseptlerdeki yarışlar düzenleniyor. Sağlıklı yaşamı ve sporu şehirde yaşayan insanlar için bir yaşam tarzı haline getirmeyi amaçlayan bu organizasyonları düzenleyenlerden biri olan Macera Akademisi, her sene olduğu gibi bu yıl da Belgrad Ormanı’nda gerçekleştirilecek olan ‘Geyik Koşuları’ organizasyonunu koşuseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Geyik koşuları, İstanbul Belgrad Ormanı’ndaki muhteşem patikalarda, doğanın içinde koşma imkanı sunan ve çeşitli mesafelerden oluşan bir yarış. Adını ormanın bu bölgesine komşu üretim sahasında yaşayan karaca geyiklerinden alan yarış, sürprizli ve akıcı parkurlarlarıyla her yaştan koşusevere farklı bir koşu deneyimi yaşatma amacı taşıyor.

Her yıl Macera Akademisi/Macera Race Setter tarafından Belgrad Ormanı’nda düzenlenen Geyik Koşuları, 2014’teki ilk koşusunu 26 Ocak’ta gerçekleştirecek.

rsz_geyik_kosulari_belgrad_ormani_nda_gerceklesiyor

Her seviyede ve koşucuya uygun parkurlarda gerçekleştirilecek olan koşu ile ASICS, patika koşularını Türkiye’de yaygınlaştırmaya ve teşvik etmeye devam ediyor. Gelenekselleşen Geyik Koşuları, her seviyede ve her yaşta koşucuya uygun patika ve zemin sağlıyor. Macera sevenler için engebeli ve dar patika yolları hazırlayan Macera Akademisi, yeni başlayan ve çocuklara spor sevgisini aşılamayı isteyenler için de 4 ile 28 km arasında değişen uzunlukta parkurlar tasarlamış. Temiz havada ve ormanın en güzel manzarası eşliğinde koşmak isteyenleri inişli çıkışlı, yer yer daralan zor tırmanışlar da bekliyor. Doğal bir ortamda spor yapmanın yanı sıra gün boyu eğlenceli aktiviteler sunan Geyik Koşularını kaçırmamanızı öneriyoruz.

rsz_geyik_kosulari_asics_sponsorlugu_nda_gerceklesiyor

Unutmayın; 26 Ocak’ta gerçekleşecek olan yarışlara kaydolmak için son gün 17 Ocak. Kayıt yaptırmak ve daha ayrıntılı bilgi alabilmek için Geyik Koşuları’nın web sayfasını buradan ziyaret edebilirisiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!