8 Nisan 2024 Güneş Tutulması: Boğalar ve yükselen Boğalar

Öncelikle Jüpiter ve Uranüs sizin burcunuzda olduğundan dolayı yaşadığınız olumsuzluklara karşı korunuyorsunuz. Bunun beraberinde ilginç gelişmeler, sürprizler ve fırsatlar gelebilir hayatınıza. Jüpiter’in burcunuzda olması özgüven ve yüksek bilgi konularına ilgi duymanızı sağlarken, Uranüs ile kavuşum yapacak olmasıyla bu bilginin en üst seviyesine ulaşacaksınız. Evlilik, ilişkiler veya ortaklık konularında krizler, değişimler ve dönüşümler söz konusu olurken kariyer anlamında da bir dönüşüm sizi bekliyor olacak. Aynı zamanda sosyal çevreniz, gruplar, dernekler, organizasyonlar alanında Satürn sizi biraz zorlayabilir. Kısıtlandığınızı hissettiğiniz ortamlar olabilir. Belki bazı arkadaşlıklarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.

Sağlık ve ruhsal benliğiniz

Genel sağlığınıza dikkat etmelisiniz, aynı zamanda ruhsal sağlığınıza da. Büyüyorsunuz içsel hayatınızda ve büyük farkındalıklar elde ediyorsunuz. Kendinize çekilmek isteyeceğiniz bir süreç. Sağlığınızla ilgili belki daha farkındalıkla ilerleyeceksiniz, diyete başlamak veya rutinlerinizi gözden geçirip burada değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Kişisel bakımınız, çalışma koşullarınız, tertip düzen konularınız daha belirgin olacak. Yaşamınızdan çıkması gereken her ne ise onları çıkartacaksınız, bu bir beslenme alışkanlığınız bile olabilir. Daha çok bunlara odaklanacaksınız ve bu şekilde kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

Nisan ayı önemli!

Özellikle Merkür retro hareketinde olacağından, iletişimsel anlamda kendinizi yanlış ifade etme, yanlış aktarım, karşılıklı yanlış anlaşılmalar, önce konuşup sonra düşünmek gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Burada ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmeli, güdüsel davranmamalısınız. Evrak konularına da özen göstermelisiniz. Kısa seyahatlerde birtakım aksilikler meydana gelebilir, evraksal işlerinizde pürüzler çıkabilir bunlara da dikkat etmelisiniz. Arkanızdan dönen oyunlar olabilir, sakladığınız şeyler açığa çıkabilir veya sizden saklanan şeyleri duyabilirsiniz. Bu anlamda gizli düşmanlara da dikkat.

Genel anlamda sosyal çevrede birtakım sınavlar yaşayabilir, sağlık konularınızla ilgili bir düzen oluşturabilirsiniz. Ve bilinçaltınızda, iç dünyanızla ilgilenmeniz gerekebilir. Evraksal işlemlerinizi erteleyebiliyorsanız Nisan sonrasına erteleyebilirsiniz. Büyük bir güç edinip güneş tutulmasına meydan okuyacağınız etkiler yaşayacaksınız. Güneş tutulmasının size güzellikler getirmesini diliyorum, sevgilerimle…

Güneş tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam