7 Eylül’de Başak burcunda yeniay: Burçları neler bekliyor?

7 Eylül saat 03:51’de, 14° Başak burcunda bir yeniay meydana geliyor. 20 Eylül’e kadar çok etkili olacak bu yeniayı, yeni başlatacağınız iş ve girişimler için, yeni kararlarınız için ve hayatınızı tekrar yapılandırmak için kullanabilirsiniz. Son zamanların en güzel yeniayını yaşayacağız.

Genel itibarıyla güzel ve destekleyici bir yeniay bizi bekliyor. Günlük rutinlerinizi, çalışma düzeninizi, zamanı yönetme sisteminizi tekrar gözden geçirmek ve düzenlemek için oldukça destekleyici. Bazı kişiler için bu ay beraberinde yeni işleri, bazı kişiler için yeni eğitimleri, bazı kişiler için yeni ev düzeni, taşınma vb. konuları gündeme getirecek. Bu dönemi kışa hazırlık dönemi gibi düşünebilirsiniz. Bugünlerde attığınız tohumların sonuçları hayatınızda çok kalıcı olacak.

Başak burcu, sağlık, hijyen temaları ile çok alakalıdır. Özellikle rejim ve doğru beslenme ile alakalı radikal kararlar alırsanız kalıcı olabilir, maksimum verim elde edebilirsiniz. Sağlık sektöründe ise yepyeni gelişmelere şahit olabiliriz. Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren yeni tedavi yöntemleri, ilaçlar bulunabilir. Özellikle Eylül, Ekim ayları tedavi yöntemlerinin tartışılacağı, alternatif tedavi yöntemlerinin bulunacağı bir dönem olacak. Bu yeniay 26 Mayıs Ay tutulmasını tetiklediği için mülteci konularını, sınırları, fanatik inanç konularını gündeme getirecek.

Yeniay an haritasında 2. evde gerçekleşiyor. Yeni parasal düzenlemeler, ekonomi planları gündemde olacak. Kısacası her şeye zam dönemi geliyor. Yeniay yöneticisi Merkür ise Terazi burcunda ve uzun süre bu burçta kalacak. Merkür’ün Kiron karşıtlığı ve 3. evde oluşuyla birlikte, ay sonu başlayacak Merkür retrosunu da hesaba katarsak, eğitim konularında gel-gitler yaşanacağını ve okulların tekrar kapanma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yeniayda çalışma motivasyonumuz geri geliyor. Üretmek, çoğaltmak istiyoruz, enerjimiz artıyor. Uranüs, yeniaya pozitif etkiler sağlıyor. Birçok kişi için yeni başlangıçların sürprizlerle ve ani bir şekilde geleceğine işaret ediyor.

Genel olarak yükselen burç bazında etkileri

Koç

Çalışma koşullarınız, günlük rutinleriniz değişiyor. Çalışma ortamınızda ekibe yeni kişiler katılabilir. İş hayatınızda emeklerinizin karşılığını alacağınız dönem geldi. Ayrıca uzun süredir fırsat bulamadığınız, ertelediğiniz spora başlayabilir, beslenme konusunda yeni stiller ve alışkanlıklar benimseyebilirsiniz.

Boğa

Kaderin rüzgarları, sizi yepyeni aşklara sürükleyebilir. Yeni sosyal çevrelerde şanslı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca çocuk isteyen çiftler için çok destekleyici bir yeniay. Hobi edinmek, benliğinizdeki yetenekleri keşfetmek için güzel etkiler söz konusu.

İkizler

Kadersel etkilerle yaşadığınız semti veya evi değiştirebilirsiniz. Aile ve yaşam alanınızda sürpriz gelişmeler söz konusu olacak. Kariyerinizden ziyade aile ilişkilerine ve özel hayatınıza odaklanmak bu dönem sizin için destekleyici olacaktır.

Yengeç

Uzun zamandır planladığınız ama ertelediğiniz eğitimleri alabilir, yepyeni bir dil öğrenebilir, bol seyahat edebilirsiniz. Bu dönemde alacağınız eğitimler ileride size yepyeni mesleki fırsatlar getirebilir.

Aslan

Maddi kaynaklarınızda ve gelirlerinizde ani gelişmeler söz konusu. Uzun süredir planladığınız yeni işi kurabilir, para kazanma şeklinizi ve kaynağınızı değiştirebilirsiniz. Hayatınızda maddi manevi değerlerinize anlam katacak yepyeni bir dönem sizi bekliyor.

Başak

Artık sizin için sahne zamanı geldi. Hayallerinize ulaşmak için yeterli gücü kendinizde bulacaksınız. Hayatınızda güçlü, radikal ve sağlam adımlar atıyorsunuz. Birçok başak bu yeniayla birlikte kalıcı işlere ve ilişkilere başlayacak. Çok şanslı bir dönem. Tadını çıkarın.

Terazi

Bilinçaltınızla yüzleşmek, yeni ruhsal farkındalıklar elde etmek için güzel bir dönem. Spiritüel konulara ilginiz artabilir. Bu alanlarda yeni eğtimlere, terapilere katılabilirsiniz. Bu dönem rüyalarınızın mesajlarına dikkat edin.

Akrep

Sosyal ortamlarda kadersel karşılaşmalar ve fırsatlar yaşayabilirsiniz. Şimdiye kadar hayalini kurduğunuz beklentilerinizin gerçekleşeceği şanslı bir dönem sizi bekliyor. İş yaşantınızda oluşan fırsatları iyi değerlendirin. Kazançlarınız artıyor. Beklentilerinizin karşılandığı bir dönem.

Yay

Kariyer yaşantınızda önemli kadersel dönemeçler sizi bekliyor. Kendi işinizi kurabilir, yeni bir meslek edinebilir, yeni terfiler alabilirsiniz. Özel hayatınız ve aile yaşantınızı dengede tutarak kariyerinize odaklanmak için rüzgar arkanızda olacak.

Oğlak

Yurtdışı bağlantılı işlerle meşgul olabilir, akademik olarak yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yapacağınız işlerde fark yaratacaksınız. Yüksek lisansa başlayabilir, yeni bir dil öğrenmeye karar verebilirsiniz.

Kova

Bireyselden ziyade, eşinizle veya ortaklarınızla yapacağınız yatırımlar size güçlü ve kalıcı finansal kaynaklar sağlayabilir. Bu dönem kredi alabilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

Balık

Uzun süredir beklediğiniz hayat arkadaşınızla tanışabilirsiniz. Yolunda giden bir ilişkiniz varsa bir üst boyuta taşıyabilirsiniz. Bu dönem ortaklıklar sizin için destekleyici olacaktır.

Son zamanların en pozitif yeniayından hepinize sevgilerimle… Hayatlarınıza güzellikler getirsin…

İlginizi çekebilir: Eylül ayına astrolojik bir bakış: Bizleri neler bekliyor?

Buşra Efe Astrolog
Merhaba, Ben Buşra Efe. 10 yılı aşkın süredir çok uluslu FMCG ve kozmetik sektörlerinde, kurumsal alanda çalışmaktayım. Mesleki kariyerime ek olarak, hayatımda astroloji alanında ... Devam