25 Mart 2024 Ay Tutulması: Yaylar ve yükselen Yaylar

Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gruplar, dernekler, üye olduğunuz yerler ve kadın figürlerle ilgili birtakım gündemleriniz olabilir. Arkadaşlıklarınız ile ilgili zıt düşme ve arkadaşlık ilişkilerinizin ev hayatınıza yansıması şeklinde tezahür edecek ay tutulmasında yakın çevreniz konusunda köklü bir değişim yaşayacaksınız. Aile ve yakın çevre, aynı zamanda sosyal çevre konusunda yaşayacaklarınız sayesinde ilişkileriniz konusunda daha yüksek bilinçle ilerlemek isteyeceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Buraları iyi yönetmelisiniz.

Aşk hayatınız

Aşk konusunda yaşayacaklarınız önem kazanacak. Oldukça kadersel olan ay tutulması aşk konusunda önemli gelişmeler getirecek. Kendinizi, yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı ve keyif aldığınız her ne varsa onlara yönelerek hayatın şımarık tarafını biraz keşfedin. Hayat, bir oyun sahnesi olsun ve bu ay tutulması eşliğinde biraz keyiflenmeyi, neşelenmeyi, hayatı ciddiye almak yerine biraz rahatlamayı deneyin, ne dersiniz? Evliyseniz evliliğe heyecan katacak yolları bulmayı deneyin, birlikte hareket edeceğiniz ve keyif alacağınız şeyleri yapabilir, evliliğinizi renklendirebilir ve burada yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

Çocuklar ve çocukların yetenekleri doğrultusundaki planlamalar, aktiviteler, çocukların yakın arkadaşlarıyla olan iletişim gündemleri, mevcut durumdaki ev hayatının sorumlulukları ağır basarken burada zaman yönetimini ele almalı ve disiplinli bir yol haritası çizmelisiniz kendinize. Çocuk gündemleriniz bu 6 ay periyotta çok etkili çalışacaktır. Ev hayatınız ve çocuklar arasındaki dengeyi korumalısınız.

Çalışma hayatınız

Çalışma hayatınız konusunda ani, hiç beklenmedik durumlar ile karşılaşabilir ancak bu esnada da ruhsal büyüme sağlayabilirsiniz. Çalışma hayatınız konusunda ailenizden bir destek görebilirsiniz işlerinizi kolaylaştırmaları açısından. Günlük rutinleriniz konusunda daha kararlı adımlar atabilirsiniz. Beslenme alışkanlıklarınız konusunda da yine hiç beklenmedik şekilde değiştirmek isteyeceğiniz ve yeni bir beslenme düzenine geçmek isteyeceğiniz etkiler geliyor. Sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar, Terazi ay tutulmasının size güzellikler getirmesini diliyorum.

Sevgilerimle…

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın Yay burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam