25 Mart 2024 Ay Tutulması: Teraziler ve yükselen Teraziler

Kendinizi analiz edeceğiniz ve kararlarınızı gözden geçirebileceğiniz; “Nerede daha vericiyim? Nerede dengeyi kaçırıyorum?” sorularını soracağınız ve daha çok kendi içinize döneceğiniz, kendinizi dinleyeceğiniz, sadece ve sadece çok sevdiklerinizle olacağınız, sevdiğiniz şeyleri yapmaktan keyif alacağınız, size iyi gelenlerle olmak isteyeceğiniz, duygusal olarak kendinizi teraziye alacağınız bir Ay tutulması sizleri bekliyor. Beklentilerinizi ön plana alacak ve değerlendirmelerinizi buna göre yapacaksınız. Duygusal karar eşiğinde olacaksınız; bu bir boşanma kararı olabilir, evlenme kararı olabilir veya boşanma ve sonrasında bir evlilik yolunda ilerleme olabilir. Ortaklık kararı da olabilir. Hayatınızda biri varsa ilişkide dengesizlikler olası… Genel olarak ilişkilerinizi gözden geçirip kararlar alabileceğiniz bir dönem olacak.

Çalışma hayatı

Çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız ve patronlarınız konusunda iş yükü ve verilen ağır sorumluluklar gibi sizi zorlayan konular olabilir. Burada zaman yönetimini iyi yapmalı, günlük rutininiz ve çalışma koşullarınız konusunda daha disiplinli olmalı ve kendinizi bu süreçte ihmal etmemelisiniz. Sağlık açısından kendinize daha fazla özen göstermeyi ihmal etmeyin. Yönetici iseniz çalışanlarınızın veya çalışan iseniz çalışma arkadaşlarınızın burada değişimleri söz konusu olabilir, genel anlamda ortamda bir soğukluk ve mutsuzluk söz konusu. Parasal akışın daha iyi olacağı ve yeni adımlar da atacağınız bir Ay tutulması.

Kendini yenile

Kendinizde beğenmediğiniz birçok özelliği değiştirmek isteyeceksiniz. Adeta “kendini yenile” tutulması başladı sizin için gökyüzünde. Kılık kıyafetiniz, dış görünüşünüze dair ne varsa, davranışlarınızda, hareketlerinizde, ilişkilerinizde, evliliğinizde, ortaklığınızda, nerede dengeyi kaçırdığınızı düşünüyor ve hissediyorsanız bunlar üzerinde duygusal kararlar aşamasına geleceksiniz. “Değişmeli burada bir şeyler” dediğiniz ne varsa artık değiştirmek isteyeceksiniz.

Ay tutulması en çok sizi etkileyecek!

Ay tutulması en çok sizi etkileyecek çünkü Terazi burcunun 5 derecesinde meydana gelecek. Kendinizin daha farkında olacağınız bir dönem olacağından farkındalıkla geçireceksiniz bu süreci. Genel olarak ilişkiler konusunda bir gündeminiz olacak ve önümüzdeki 6 ay süresinde motivasyon olarak kendinizi, ruh halinizi yükseltecek şeyler, size iyi gelecek şeyler yaparsanız daha az olumsuz etkilenebilirsiniz. Evet, hassas Teraziler ve yükselen Teraziler, Ay tutulmasının size olumlu etkiler getirmesini diliyorum.

Sevgilerimle…

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın Terazi burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam