25 Mart 2024 Ay Tutulması: Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar

Kariyer hayatınız ya da toplum önündeki duruşunuz ile alakalı birtakım tamamlanması gereken konular mevcut. İnsanlara göstermiş olduğunuz uyum, ilişkilerdeki dengeler veya dengesizlikler neticesinde duygusal olarak kararlar alma eğiliminde olacağınız bir ay tutulması. İçsel dünyanızda ince eleyip sık dokuyacağınız, olayları, durumları, kişileri bir teraziye koyarak, kariyer hayatınızda veya toplum önündeki duruşunuzla ilgili daha net kararlar alacağınız, buradaki dengesiz durumları, kişileri artık net olarak değerlendirmeye almak isteyeceğiniz bir dönem. Kariyer ve toplum önündeki duruşunuzu değerlendirme aşamasında vereceğiniz önemli kararlar olacak.

Aidiyet duygunuz ve aile temaları

Ay düğümlerinin kariyer ve ev hayatı aksında olması, bu konuları çok yoğun yaşayacağınızı gösteriyor. Ev değiştirme konuları, “Nereye aitim?” sorusu 6 ay kadar gündeminizde olacak. Burada ilahi plan devrede olacağı için her şey olması gerektiği gibi olacak. Çünkü ay tutulması kadersel etkiler barındırıyor.

Evlilik

Evlilik konusunda zorlanmalar yaşıyorsanız, yol ayrımı için radikal kararlar alabilir ya da evlilikte anlaşma, uzlaşma, yapılandırma, birlikte hareket ederek devam kararı alabilirsiniz. Alacağınız kararlar neticesinde aile, ev, yuva temalarınız ve aynı zamanda yer değişiklikleri buna göre şekillenecektir.

Para

Para konusunda korkularınız olabilir. Ödemelerde krizler, kendinizi değersiz hissetme, parasal anlamda yalnız hissetme gibi para ve kendi öz değeriniz konusunda köklü bir değişim ve dönüşüm yaşayacaksınız. Belki korkularınızla yüzleşerek, belki değersiz hissederek, ancak altta yatan kök nedenleri bularak değişimler göreceksiniz. (Evrensel gücün size verdiği mesaj şudur ki; önce kendi finansal gücün, para konusundaki tutumun, kendi özdeğerin! Tüm bu alanları bilinçaltında değişime zorla, dönüş. Paraya ve öz değerine dair bakış açını değiştir.) Bazı Oğlak ve yükselen Oğlaklar iyi para kazanabilir bu dönem.

Yakın çevre

Kardeşler, akrabalar, komşular, eğitimler, kısa seyahatler gibi gündemleriniz olacak. Burada sabır sınavları verebilirsiniz. Kariyeriniz veya toplum önündeki duruşunuz ile yakın çevreniz arasında öngörülemeyen ani durumlar da yaşayabilirsiniz. Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar, ay tutulmasının size güzellikler getirmesini diliyorum.

Sevgilerimle…

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın Oğlak burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam