25 Mart 2024 Ay Tutulması: Kovalar ve yükselen Kovalar

Hayata bakış açınız ve tutunduğunuz inançlarınız, özgürlük adına verdiğiniz mücadeleler konusunda bir ay tutulması sizlerle. Burada bir denge yaratırken dengesizliklerle karşılaşmış olabilirsiniz veya siz dengeyi kaçırmış olabilirsiniz. İçsel ve duygusal anlamda bu tutulma etkisiyle yaşadığınız tüm krizleri tekrar sorgulama dönemine hoş geldiniz. Özgürlük çanlarınız evliliğinizde, romantik ilişkinizde ve tüm ilişkilerinizde bir sorun çıkarıyorsa, onlara zarar veriyorsa burada şapkayı önünüze almanın zamanı gelmiş demektir. İdrak edemediğiniz, anlayamadığınız konular var ise, yazılı olmayan kurallar dahilinde başkalarının hakkına girilmiş konular var ise veya sizin hakkınız var ise, eksi-artı şeklinde değerlendirebilirsiniz burayı. İlahi plan, hak ediliş veya bedel olarak tezahür edecektir. Ektiğini biçme zamanları.

Yurtdışı, akademi, mahkeme

Yurtdışı, akademi, mahkeme ve yukarıda belirttiğim konuları artık bir toparlama, tamamlama gündemleriniz oldukça aktif. Bu süreçte yurt dışına ilgi duyma, güdüsel olarak çekilme, planlar yapma gibi istekleriniz olabilir ancak bunlar geri planda bırakmanız gereken konular olduğundan daha çok yakın çevre ilişkinizi kuvvetlendirmek, onların sözlerine, söylemlerine kulak vermek, onları dinlemek, dil öğrenmek, yeni eğitimler almak, üniversite eğitimi almak, eğitimler vermek sizin yararınıza olacaktır. Kardeşiniz, arkadaşınız, komşunuz, yakın çevrenizde kimler var ise bu 6 aylık periyotta sizin için burada iletişimsel anlamda odaklanma gerektirebilir.

Finans ve iş

Ay tutulmasıyla birlikte para anlamında yeni bir başlangıç konusuna giderken, kendi kaynaklarınızı yaratırken, para yönetiminizi yaparken zorlanabilirsiniz. Finansal geliriniz burada kısıtlanırken yeni iş fikirleri, para kazanma yöntemleri geliştirebilirsiniz. Bazılarınız için terfi almak, iş değişikliği gibi etkiler de mevcut. Yurt dışı işleriniz veya kendi güdüsel harcamalarınız neticesinde finansal kaynağın ve gelirin sıkıntıya düşmesi söz konusu. Yönettiğiniz basın, medya, reklam veya e-ticaret gibi işleriniz varsa önemli gündemleriniz olacak.

Ev, aile, yuva

Ev, aile, yuva alanlarında yine ilahi plan devrede olacağından ani ev değişikliği, hiç beklenmedik durumlar, ailede aykırı gelişmelerin yaşanacağı konular gibi gündemleriniz olabilir. Genel anlamda maddi ve manevi açıdan bir değişim, dönüşüm söz konusu olacak sizler için. Burada krizler ve sonrasında küllerinden yeniden doğmak vurgusu var. Kovalar ve yükselen Kovalar, ay tutulmasının sizlere güzellikler getirmesini diliyorum.

Sevgilerimle…

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın  Kova burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam