25 Mart 2024 Ay Tutulması: Koçlar ve yükselen Koçlar

Özel hayatınız ve ikili ilişkiler aynı zamanda ortaklık, hak, hukuk, adalet ve buradaki eşitlik-eşitsizlik konularıyla ilgili gündemleriniz olacak. Eskiye dair bir şeyleri bırakma zamanı, yeniye yer açabilmek için. Bu yeni bir yolculuk ve siz, eski siz olarak devam etmeden ilerleyeceksiniz. Duygusal kararlar alırken bunu eyleme geçirerek hiç beklenmeyen anda girişimlerde bulunabilirsiniz. Size iyi gelmeyen evlilik veya yalnızlık burada biter, çünkü artık buradaki mücadelenizi verdiniz. Sorunlu bir evliliğiniz varsa, bekarsanız ve yalnız olmaktan bıktıysanız burada sonlanma, bir tamamlanma söz konusu. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz kendiniz için. Evliyseniz evliliğinizi bitirebilir, bekarsanız ve uzun zamandır ciddi bir ilişki yaşamadıysanız evlenebilirsiniz.

Radikal değişimler

Özellikle kariyer konularında radikal değişimler  sizi bekliyor. Bunun beraberinde bazı durum ve konuları ayrıştırmayı bilmelisiniz. Bir ortaklığınızı bitirebilirsiniz, yeni başlangıçlar ve hedeflerle devam edebilir, burada değişiklikler yapabilirsiniz. Uzun zamandır emek verdiğiniz, uğraştığınız, belki de yaptığınız iş birlikleri, işleriniz konusunda artık bir sonuca ulaşacak, burada bir tamamlanma yaşayacaksınız. Eskiye dair birçok konuda dersler aldınız ve şimdi kendiniz için kendinizi seçme, kendi merkezinize gelme zamanı. Size saygı göstermeyen ve değer görmediğiniz yerden ayrılma vakti.

Sizi tüketen ne varsa; aileniz olabilir, evliliğiniz olabilir, ilişkileriniz olabilir… Duygusal anlamda iyi gelmeyen ne varsa, kalbinize ne ağır geliyorsa bırakacaksınız. Artık kendi bedeninize bakmak, davranışsal özelliklerinizde eksikleriniz üzerine kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Daha gerçekçi hareket edecek ve yeni başlangıçlar yapacaksınız. Ay tutulması, görüntünüzde değişiklikler yapma isteği, belki bir estetik operasyon geçirme gündemlerini verebilir. Sağlığınıza, bedeninize ve en önemli sorumluluğunuz olan ruhunuz için gerekli tüm adımları atacaksınız.

“Kendimi seçiyorum ve beni destekleyenlerle yoluma devam ediyorum”

Ay düğümlerinin Koç-Terazi aksında olması ve Terazi burcundaki Ay Tutulması, iradenin sizde olduğunu, aynı zamanda da kadersel etkilerin de olduğunu, şimdiye kadar cesaret edemediğiniz her şeye karşı cesaret edebileceğinizi, anın haritasında 12. ev ve 1. ev stelyum nedeniyle içsel huzurunuz adına ruhunuza iyi gelmeyen her şeyi geride bırakacağınızı gösteriyor. Yeni başlangıçlar için size siz lazımsınız sevgili Koçlar. Sizi destekleyenlerle ilerleyeceksiniz. Atacağınız her adım bilin ki sizin hayrınıza olacak.

Kocaman bir döngünün bitmesi söz konusu olduğundan yepyeni bir dönemi karşılıyorsunuz. Kendinizi seçerken ne kadar değerli olduğunuzu bir kez daha hatırlayacaksınız. Her zaman mücadele etmekten korkmayan siz Koçlar ve yükselen Koçlar, uzun zaman sonra geriye dönüp baktığınızda kendinizle gurur duyacağınız bir tutulma etkisinde olacaksınız. Tutulmanın etkisi 6 ay ve bu süreçte size evren tüm ilişkilerinize dair koruyucu bir etki verecek ve bu anlamda şanslısınız. Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Terazi burcunun 5 derecesinde olan ay tutulmasının size güzellikler getirmesini diliyorum.

Sevgiler…

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın Koç burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam