25 Mart 2024 Ay Tutulması: İkizler ve Yükselen İkizler

Aşk hayatınız başta olmak üzere hobileriniz, hayattan aldığınız keyif, yetenekleriniz ve yaratıcılığınız konularında bir nihai karar aşamasına gelme söz konusu. Sanki aşk konusunda dengede olan, daha adaletli yöneten ve uyumlu olan daha çok sizsiniz ve Terazi burcunun 5 derecesinde olan ay tutulmasıyla birlikte duygusal olarak artık karar verme eğiliminde olabilirsiniz.

Her şey net ve görünür halde… Evliliğinizi, ilişkinizi veya aşk hayatınızı daha uyumlu olmak adına gösterdiğiniz özveri, çırpınışlar, yerini artık tutulmanın güçlü etkisiyle dingin bir sakinliğe bırakacak. Burada son karar duygusal süzgeçten geçerek netleşmeye başlayacak. Bu ilişkinin neresindeyim? Resmiyete gider mi? Gitmez mi? Veya ben bu ilişkiden ne bekliyorum? Ve ne yaşıyorum? İçimdeki kıpırtı, aşk, heyecan, coşku nerede? Sorgulamalarını yaşayacak, karar aşamasına doğru gideceksiniz.

Projeleriniz veya yaratıcılığınızı kullandığınız alanlar varsa, sahne sanatları veya ilgilendiğiniz hobileriniz konusunda yine kararlar alabilir ve bu kararlarla birlikte kazanç elde etme yoluna gidebilirsiniz. Kurumsal şirketler, firmalar, yurtdışı bağlantılı işler konusunda da yine güçlü gündemleriniz olabilir. Çocuklarınız varsa onların yetenekleriyle ilgili, onların yurtdışı planları gibi gündemleriniz olabilir bu süreçte. Burada onların geleceğine yönelik kararlar, planlar, yetenekleri konusunda değerlendirmeler olacaktır.

Ya kalbi boş olanlar veya çocuk düşünenler?

Kalbi boş olan İkizler veya yükselen İkizler’in hayatlarında biri olabilir bu süreçte. Çocuk planı yapanlar veya karar veremeyenler içinse destekleyici bir tutulma olacak. Sosyal olmanız gereken bir dönem sizi bekliyor; bol bol topluluklara gireceğiniz, davetler, organizasyonlara katılacağınız, çevrenizde gelişen sürekli bir hareketlilik olabilir. Aktif katılımlar sağlayacağınız, kendinizi göstereceğiniz ve çevrenizle yine iç içe olacağınız bir dönem olacak sizin için.

Kariyerinizde sorumluluklar alacağınız, görevlerinizi yerine getireceğiniz ve var gücünüzle mücadele edeceğiniz, zaman zaman otoritelerle ilgili çatışmalar, zorluklar olsa da, aynı zamanda mevki, ve buradaki yükselme durumlarını da değerlendirirseniz, ruhsal büyüme ve zihinsel uyanış ile kariyer konusunda önemli adımlar atabilirsiniz. Zaman bu süreçte sizi sıkıştırsa da, verilen vaatler veya sorumluluklar yerine gelmeyip ağır gelse de, unutmayın ki, zaman size en güzel ödülünü vermek üzere bu ay tutulmasıyla yola çıktı bile.

Evet İkizler ve yükseleni İkizler olanlar, ay tutulmasının etkisi 6 ay… Terazi burcunun 5 derecesinde olan bu tutulmanın size kolaylıklar getirmesini diliyorum. Sevgilerimle.

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın İkizler burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam