25 Mart 2024 Ay Tutulması: Başaklar ve yükselen Başaklar

Kendi öz değeriniz konusunda içinizde sorgulamalar yapacağınız, kadınlarla olan ve diğer tüm ilişkileriniz adına içsel olarak bir neticeye varacağınız, “Evliliğimde değerli miyim?”, “İlişkimde değerli miyim?”, “Kimde ne kadarım?”, “Kim bende ne kadar?”, “Kimde değerliyim ya da değerli miyim?” sorularını soracağınız ve artık burada içsel muhakemenizi yaptıktan sonra bir döngüyü kapatmaya gideceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi değerli hissetmek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Tabii bu süreçte duygusal anlamda biraz zorlanabilirsiniz, bunu hatırlatmakta fayda görüyorum.

Ortak gelir

Ortak gelirler anlamında biraz sıkıntılarla uğraşabilirsiniz. Kredi, nafaka, sigorta, borçlar, alacak-verecek derken mali krizler ve bu durumu yönetmeniz, aynı zamanda eşinizle ortak gelirinizle veya eşinizin geliriyle ilgili birtakım zorlanmalar yaşamanız da olası. Finans açısından zaman zaman zorlansanız da durumu titizlikle yönetmelisiniz. Maddi anlamda bir yol ayrımı söz konusu, belki ortağınızla ayrılma, belki eşinizle eski ortak gelir konusuyla değil, yeni düzen konusuyla devam etme gibi de olabilir. Dürtüsel olarak bu dönem sakin kalmanızda yarar var.

Sağlık

Sağlık açısından kendinize dikkat etmeniz gereken bir dönem. Beslenme alışkanlıklarınız, çalışma hayatınız, koşturmaca, günlük rutinleriniz ve buradaki planlar, programlar ve sizin kendi düşünceleriniz, eylemleriniz sağlığınızı ihmal etmenize sebep olabilir. Bu anlamda sağlığınız açısından bir rutin oluşturmanız ve buna daha çok önem vermeniz gerekebilir.

Hiç hesapta olmayan bir yurtdışı planı, belki gezi turları ile kendinizi ruhen doyuracak, yeni bilgiler edinmek, yeni yerler keşfetmek isteyeceksiniz. Evet, 5 derece Terazi Ay tutulmasının sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar size olumlu katkılar getirmesini diliyorum.

Sevgilerimle…

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın Başak burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam