2019’a dingin ve huzurlu bir başlangıç için: Masajla rahatlayın

Geçtiğimiz yılın yorgunluğunu yenilenerek ardınızda bırakmak isterseniz, Richmond Nua Wellness-Spa’nın çok cazip önerileri var. 2018’de en çok tercih edilen Chi Yang masajı, Nuvola yosun vücut bakımı, Nua kişiye özel yüz temizleme bakımı, 3 gecelik “Hayata Mola” veya 4 gecelik “Beni Baştan Yarat” masaj ve bakım paketleri 7-20 Ocak tarihleri arasında %20 indirim fırsatıyla sunuluyor. 

Chi Yang masajı öncesinde peeling ile vücudunuz arındırıldıktan sonra 24 karat altın parçacıklı “Golden Body Oil” ile hafif ve rahatlatıcı bir masaj uygulanıyor.

Cildinizi sıkılaştıran ve toksinlerden arındıran Nuvola yosun vücut bakımı, vücudunuza 6 saatlik uyku ile aynı etkiyi veriyor. Sadece tek bir bakım bile cildinizdeki canlılığı hissetmeniz için yeterli oluyor.   

“Beni Baştan Yarat” paketi içerdiği oksijen yüz bakımı, Nua signature masajı ve sıcak taş terapisi gibi birçok masaj ve bakım ile hem ruhunuzu hem bedeninizi besliyor. Kendinizi yeniden keşfetmeniz için 4 günlük eşsiz bir arınma fırsatı sunuyor.

Geçtiğimiz senenin tüm stresini atacağınız ve günlük hayatın temposundan uzaklaşacağınız “Hayata Mola” paketi ile 3 gün boyunca birbirinden özel masaj ve bakım çeşitleriyle tanışın. Organik aromaterapi bakımı ve mineralli canlandırıcı banyo yenileyici etkisi ile çok şaşırtıyor.

Nua kişiye özel yüz temizleme bakımında tüm cilt tipleri derinlemesine temizlenirken, cildiniz ihtiyacı olan canlılığa kavuşuyor.

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon Spa’sı Richmond Nua’da; farklı su terapileri, sağlıklı menüler, uzman terapistler ve sürekli yenilenen kişiye özel programlar ile muhteşem bir kaçamak yaşayabilirsiniz.

Richmond Nua Wellness-Spa’yı keşfedin

Avrupa’nın en donanımlı, Türkiye’nin ise ilk ve tek destinasyon spası Richmond Nua Wellness-Spa İstanbul’a 1,5 saat uzaklıkta Sapanca Gölü kenarındaki muhteşem konumu ve uzman kadrosuyla sağlıklı bir yaşama davet ediyor. Richmond Nua Wellness-Spa, sıcaklıkları 40º ile 100º arasında değişen farklı buhar odaları bulunuyor. Salt Jacuzzi, Jet Pool 117, Ottoman Steam Bath, Salt Inhalation Steam Bath, Herbal Steam Bath, Laconium, benzersiz çift katlı Fin kelo kütüklerinden yapılmış Loft Sauna, Ice Grotto, Tepidarium, Water Beds, Day Dream, Aqua Cave, Snail Showers gibi alanlar modern bir SPA teknolojisiyle sunuluyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!