Yüz, koş, bisiklete bin: 29-31 Mayıs’ta Cunda Ayvalık’tayız

Uplifers’ın da medya sponsorluğunu yaptığı yılın en heyecanlı yarışı Salomon Ultimate Cunda, 29 -30-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Cunda-Ayvalık’ta gerçekleşecek. Yüzme, bisiklet ve koşu disiplinlerinden oluşan yarış, sınırlarınızı zorlamanızı ve kendinizi Cunda’nın doğası içinde yeniden keşfetmenizi sağlayacak.

Ultimate Cunda 3

Kendini Keşfet, Takım Ruhunu Yansıt

29 – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Salomon Ultimate Cunda koşu, bisiklet ve yüzme disiplinlerinin üçünü de kapsayarak, tam bir ‘meydan okuma’ arenası olarak karşımıza çıkıyor.

Amacı sporcuların kendilerini keşfetmeleri ve sınırları zorlamaları üzerine kurulu olan yarışta, katılımcılar yüzme, bisiklet ve koşu disiplinleri arasından herhangi birini seçerek yarışabilecekleri gibi; üçer kişilik takımlar halinde, her üç disiplinde birden de yarışabilecekler. Bu seçenekte yüzme, bisiklet ve koşu parkurlarının her biri, takımın bir sporcusu tarafından geçilecek ve takımda yarışan sporcuların puanları toplanarak, takım puanı belirlenecek. Konsatrasyon ve takım ruhu gerektirecek yarışta, tüm kategoriler için kısa ve uzun parkur seçenekleri oluşturularak, her seviyeden katılımcının bu inanılmaz tecrübeyi yaşaması hedefleniyor.

Ultimate Cunda 2

Yeşil, Mavi, Zeytin ve Çam

Yarış, tüm bu iddialarının yanı sıra, Cunda Adası’nın yeşil doğası, mavi denizi ve doğa sporları için ideal konumu itibarı ile de katılımcılara inanılmaz anlar yaşatmaya aday. Sporcular adanın muhteşem doğasında asırlık zeytin ve çam ağaçlarının arasında oluşturulan arazi parkurunda koşacak, bisiklete binecek ve Türkiye’nin ilk boğaz köprüsünün altından yüzerek geçecekler.

Program

29 Mayıs Cuma
16:00 Yüzme
30 Mayıs Cumartesi
10:00 Bisiklet
16:00 Koşu
18:00 Ödül Töreni

Yüzme Parkuru

parkur-yüzme

Koşu ve Bisiklet Parkuru

parkur-bisiklet-koşu

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!