Yeni yılda Chikirina ile “Şımart Kendini” hediye paketleri

Aralık ayının ikinci yarısına girdiğimiz bugünlerde, yeni yılın heyecanıyla birlikte sevdiklerimiz için en güzel, en renkli ve en sıcak hediyeler arayışımız da hız kazanıyor. Hediye vereceğimiz kişiler için özel, anlamlı ve kullanışlı hediyeler seçmeye çalışırken, bir yandan da onları şaşırtmak ve şımartmak istiyoruz.

Yeni yıl aslında sevdiklerimiz için alacağımız yılbaşı hediyelerinin yanı sıra, kendimizi ödüllendirmek ve şımartmak için de güzel bir fırsat. Çünkü yeni bir yıl başlangıcı, aldığımız tüm kararları uygulamak, değiştirmek istediğimiz şeyler için adım atmak ve kendimizi “daha çok seveceğimiz bir halimiz”e dönüştürmek için güzel bir fırsat.

Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız, 2017’ye girerken kendiniz ve özellikle yeni yıla daha aktif, sağlıklı ve daha iyi hissederek başlamak isteyen sevdikleriniz için hediye önerilerimiz; bir de yazımızın sonunda da küçük bir sürprizimiz var.

Tüm süper kadınlar için: Chikirina – created for #lifeonthemove

Aktif yaşam odaklı bir Türk – Amerikan yaşam stili markası olan Chikirina; kadınların her an ve her durumda mutlu, sağlıklı ve özgüvenli bireyler olmalarını hedefleyen ve “tüm süper kadınlar” için yaratılmış bir marka. Hayatı koşarak yaşamayı sevenlere özel hazırlanan hem rahat, fonksiyonel ve uzun ömürlü, hem de renkli ve havalı tasarımlarını, günlük hayatın koşturmacasında pek çok farklı yere aynı anda yetişmek zorunda olan kadınlar için hazırlıyorlar. Günlük yaşamda gerekli olduğuna inandıkları esneklik, dayanıklılık ve dengenin peşine düşüyor ve ürünleriyle bu ‘yeni konfor alanını’ sağlamayı vaat ediyor.

Chikirina ürünler

Chikirina ile Sev, Şımart ve Ödüllendir Kendini

Lazca’da küçük çıtır kız anlamına gelen; spor ve moda tutkunu, akıl ve ruhları birbirine çok yakın iki kuzen tarafından kurulan Chikirina, güçlü, özgüvenli ve sağlıklı olmak için ilham veren markalarının yılbaşı hediye seçenekleri ile de bu hedeflerini ortaya koyuyor.

Chikirina yılbaşı hediye seçenekleri arasında neler mi var?

Sev Kendini hediye paketi – (59 TL)

Chikirina Sev Kendini hediye paketi içerisinde, aktif zamanlarınız için Chikirina koleksiyonu için özel olarak tasarlanan bir spor sütyeni, “Chikirina ile iyi hisset” lavanta kavanozu, Natura by Anne’den 3farklı atıştırmalık ve bir adet bez çanta yer alıyor.

“Sev Kendini” hem sevdikleriniz, hem de sizin için Chikirina’da!

chikirina sev kendini hediye paketi
Chikirina “Sev Kendini” hediye paketi – (59 TL)

Şımart Kendini hediye paketi – (99 TL)

Yeni yıla girerken şımarmak ve sevdiklerinizi şımartmak isteyenlere özel Şımart Kendini hediye paketi; günün her anında size eşlik edebilecek bir Chikirina atlet, “Chikirina ile iyi hisset” lavanta kavanozu, Natura by Anne’den 3 farklı atıştırmalık ve bir adet bez çanta ile sizler için hazır.

chikirina şımart kendini hediye paketi
Chikirina “Şımart Kendini” hediye paketi – (99 TL)

Ödüllendir Kendini hediye paketi – (159 TL)

İyi hissetmek yolunda en büyük motivasyonun güzel anları kutlamak ve ödüllendirmekten geçtiğine inananlar için hazırlanan “Ödüllendir Kendini”, Chikirina koleksiyonundan kendi zevkinize göre seçebileceğiniz bir atlet,  “Chikirina ile iyi hisset” lavanta kavanozu, Natura by Anne’den 3 farklı atıştırmalık, 1 adet yoga matı, bir adet bez çanta ve Arzu Cohen rehberliğinde size özel yoga seansından oluşuyor.

chikirina ödüllendir kendini hediye paketi
Chikirina “Ödüllendir Kendini” hediye paketi – (159 TL)

Yeni yıla motive bir başlangıç yapmanın yolu bizce kendinizi ödüllendirmekten geçiyor! Hadi, giyin Chikirina toplarınızı, alın matınızı, takın çantanızı da kolunuza! 2017’ye her açıdan motive bir başlangıç yapın! 🙂

Chikirina koleksiyonunda yer alan konforlu, rahat ve günün her anında aktif ve özgüvenli olmanızı sağlayacak tasarımlarını incelemek için chikirina.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın.

Sıra geldi sürprizimize…

Siz sevdikleriniz için yeni yılı daha sağlıklı, mutlu ve keyifli geçirmelerini sağlayacak hediyeler ararken, biz de size bir sürpriz hazırladık. Detaylar için Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın 🙂

Şimdiden mutlu yıllar!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!