Yeni trend: Tona ton kuralını baştan yazıyoruz

Defilelerde front row olarak izlemek için davet edilen stil ikonlarının tona ton çekiciliğini kullanarak isimlerinden bahsettirmesini mercek altına aldık. Bir zamanlar aynı renk bir arada kullanılmaz diye biliyorduk. Artık tek tonu giyebilir, isterseniz aynı rengin birkaç tonunu da kullanabiliriz. Kural yok, sınır yok!

Ön sıra anlamına gelen “Front Row” davetliler için önem taşıyor. Ön sırada defile izlemek elbette tamamen göz önünde olmak anlamına geliyor. Bunu çok iyi bilen ünlüler de geceye özenle hazırlanıyor. Bu trendde aynı tonları, aynı anda kullananlar çoğunlukta. Aynı tonun farklı tonlarını da tercih edenler var. Ekim ayı geçmeden bu trendi kendi hayatınızda da kullanmanız için size birkaç ipucu derledik. 


 

Bir ruj bir ceket

Aynı renk ruj ile tonunda giden bir ceketi birleştirmeyi deneyin.

Farklılık

Kırmızı ayakkabınızı bordo bir ruj ile birleştirebilirsiniz.

Soğuk takım

Soğuk renklerden oluşan aynı renk takımlar da tercihler arasında. Spor görünüm kazandırmak için parlak kumaşları kullanın. Turuncu, sarı gibi sıcak renkler daha iddialı ve canlı durucaktır.

Çarpıcı etki

En fazla tercih edilenler arasında zıt renklerin bir arada kullanımı yer alıyor. Yeşil ve kırmızıyı bir arada kullanmak size olduğundan daha çarpıcı bir hava vericektir.

Kırmızıya bordo

Kırmızının ve bordonun tüm tonlarını bir arada kullanmak eskiden demode bir görünüm kabul edilirken şu an tam tersi, çok trend!

İlginizi çekebilir: Kırmızı bağımlılığı: En ikonik kırmızı rujlar

Burcu Bayrakçı Moda Tasarımcısı & Moda Yazarı
1995 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Konyaaltı Koleji eğitiminin ardından; İstanbul Altınbaş Vakfı Kemerburgaz Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede İç Mimarlık ... Devam