Kırmızı bağımlılığı: En ikonik kırmızı rujlar

İddialı bir makyajı tamamlamak, klasik, zamansız, her daim seksapel bir görünüm için ihtiyacınız olan tek şey kırmızı bir ruj. En çok tercih edilen ve satılan ikonik kırmızı rujları bir araya getirdik.

Charlotte Tilbury Matte Revolution Lipstick

Kalıcı, mat bitişli ve yoğun pigmentli bir ürün olan Charlotte Tilbury, kırmızı halı için Hollywood ünlülerinin vazgeçilmezi.

Christian Louboutin – Rouge Louboutin Velvet Matte 

İmzası kırmızı taban olan tasarımcı Christian, kendi rengini Pantone renk firmasına onaylatmış. Kırmızının bu şehvet dolu tonu, dudaklarla birleşince ortaya çıkan görünüm oldukça tatmin edici.

Dior Rouge Dior No 999 

No 9 tekrar formüle edilmiş ve bu defa içeriğine eklenen nemlendirici hyalüronik asit ile dudaklara kalıcı nemliliği vadediyor. Pürüzsüz bitişi ile gözler dudaklarınızda olacak…

Giorgio Armani – Lip Maestro 402

Çarpıcı ve seksi olmak isteyenler için bu ruj, likit formülü ile gece makyajlarının vazgeçilmezi olacak.

Chanel – Rouge Coco Pirate 

Kırmızının en klasiği bir Fransız tarafından yaratılıyor. Dudaklardaki ikonik tavır, şehvet ve Parizyen dokunuşu birleştiriyor.

Givenchy Le Rouge Sculpt – Two Tone Lipstick 

Siyah ve kırmızının muhteşem bir aradalığı… Karanlık hisli ombre dudaklar için liste başında.

İlginizi çekebilir: 2019 yazının en cool trendi: Topuklu terlikler

Burcu Bayrakçı Moda Tasarımcısı & Moda Yazarı
1995 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Konyaaltı Koleji eğitiminin ardından; İstanbul Altınbaş Vakfı Kemerburgaz Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede İç Mimarlık ... Devam