Yeni bir parti konsepti arayanlar için KUATA Sunset Session, Alaçatı’da başlıyor

Yaz mevsimi denildiğinde tüm iş yoğunluğuna rağmen herkesin aklındaki öncelikli fikir güzel bir tatil yapmak olur. Uzun süreli bir tatile çıkamayacak kişilerse hafta sonunu verimli bir şekilde geçirmek amacıyla hem eğlenceli hem de aynı zamanda dinlenme imkanı sağlayan minik tatil kaçamaklarına yönelirler. “Tatilim sadece beach partilerinden ibaret olmasın” deyip alternatif konsepte sahip bir etkinlik arayanlar içinse Alaçatı’da KUATA Sunset Session isimli yeni bir seçenek var.

KUATA, hikaye anlatım odaklı, gündüzü gün batımına bağlayan multi kültürel formda yeni bir konsept parti serisidir. Parti serisinin ilk etkinliği ve açılış partisi 16 Haziran’da Madeo Beach Alaçatı’da başlıyor.

KUATA Sunset Session, Güney Pasifik’te yılda sadece 3 ay su yüzüne çıkan adadan ilham almaktadır. Adada hayat yalın, yaşam renkli ve müzik çok önemlidir.

Alışılagelmiş diğer parti serilerinin dışında öğlen 12:00’de başlayarak, gün batımına kadar devam eden sürede misafirlerine özel deneyimler sunmayı planlıyor. Yoga aktiviteleri, interaktif performanslar, ruha dokunan workshoplar, müzik terapileri, Madeo Beach’in şeflerinin hazırladığı “raw” ve “vegan” yemek alternatifleri ve tropikal kokteyller ile benzersiz bir deneyime hazır.

16 Haziran’daki açılış partisinde; Robot Heart, The BPM Festival, Woomoon gibi festivallerdeki performanslarıyla isminden çokça söz ettiren CHAIM, multi kültürel müziğin ülkemizdeki önemli isimlerinden Mousike ve Geeno, Nameste Yoga House’un direktörlüğünde Yin & Yang Yoga Flow, The Music Medicine’ın canlı performansları Madeo Beach’in ev sahipliği ile gerçekleşecek ve tüm yaz her Cumartesi Çeşme’nin en önemli etkinliklerinden biri haline gelecek.

KUATA, yeryüzündeki en güzel renklerden ve seslerden beslenerek, Madeo’nun yeşil ile mavinin buluştuğu, tamamen doğal malzemeler kullanılarak yapılan Unique Alaçatı’daki yeni yerinde her Cumartesi manevi bir yolculuk yaşatacak.

Etkinlik serisinde bu yaz; Çağdaş Canseven a.k.a Charlican7’nin müzik direktörlüğü ve İsmail Dağlı a.k.a Geeno’nun proje yönetimi ile Birds of Mind, Concret, Estray, Goldcap, KMLN, Maga, Nico Stojan, Sainte Vie, Rej & Kjavik, Timboletti, Valentin Huedo ve yakında duyurulacak birçok önemli ismi ağırlayacak.

KUATA Sunset Session etkinlik serisi ve detaylı programı ise şöyle:

  • Tarih: 16 Haziran 2019
  • Saat: 12:00 – 22:00
  • Yer: Madeo Beach Alaçatı
  • Program: Yin & Yang Yoga Flow – Namaste Yoga House, The Music Medicine Live Performance, Mousikē, Geeno, CHAIM

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!