Yaza hoşgeldin: Hoppala Tasarım Pazarı bu kez Atöyle Kafası’nda

Yaz sonunda geldi! Doğayla birlikte bizim de içimizde çiçekler açtı, kendimizi dışarılara atmaya doyamaz, etkinlikten etkinliğe koşturur olduk. Hoppala Tasarım Pazarı yeni ve cıvıl cıvıl bir etkinlikle tekrar karşımızda.

17 Haziran Cumartesi günü tasarımcıların atölyelerinde ya da evlerinde ürettikleri seramik, takı, çanta, yastık gibi el yapımı birçok farklı ürün ile ikinci el & vintage ürünler Atölye Kafası’nda tasarım severlerle bir araya geliyor.

Atölye Kafası / Balat

Hoppala Tasarım Pazarı düzenlediği her etkinlikte bir sosyal ya da sivil girişime yer veriyor. Bu sayede hem lokal ve genç tasarımcıları destekliyor, hem de her pazarda farklı bir güncel / sosyal konuya dair farkındalık yaratıyor. Daha önceki etkinliklerinde, Barınak Gönüllüleri Derneği, Tohum Otizm Vakfı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ile Darüşşafaka Cemiyeti’ne yer verdi. Hoppala, bu ay ise #SadeceKoşmuyoruz mottosuyla koşunun aslında sadece bir spor değil, bir  yaşam tarzı ve ayrı bir kültür olduğunu gösteren, İstanbul’un en sevilen koşu gruplarından Rundamental’ı ağırlıyor. 17 Haziran’da Rundamental ekibi, ikinci el spor kıyafetler ve malzemeleri, spor ve beden hareketini sosyal faydaya dönüştürmek için programlar geliştiren BOMOVU (Sosyal Güçlendirme için Spor ve Beden Hareketi Ağı) için satışa sunuyor.

Hoppala Tasarım Pazarı 17 Haziran’da Atölye Kafası’nda

Cumartesi gününü birbirinden farklı el yapımı tasarımlar ve ikinci el ürünlerle renklendirmek isteyenler için harika bir fırsat olan, Balat’ın en renkli mekanı Atölye Kafası sahipliğindeki Hoppala Tasarım Pazarı’nda müzik, tasarım, 2. el & vintage ürünler ile leziz tatlar sizleri bekliyor. Mini bir mola verin ve siz de bu tatlı etkinliğin bir parçası olun! 

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için Facebook ve Instagram sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!