Yaz mevsiminin vazgeçilmez adresi Suma Beach yaza “merhaba” diyor

Suma Beach 23.000 metrekareye yayılmış alanıyla kendinizi dış dünyadan tamamen soyutlayabileceğiniz “başka” bir köy. 6.000 metrekarelik plaj alanında denizin tadını çıkarabilir, restoranında en sevdiğiniz lezzetleri bulabilir, sörf okulunda tutkularınızı harekete geçirebilirsiniz. Her hafta sonu en iyi dans müziği sanatçılarını dinleyebileceğiniz yeşil alanda ise gündüzleri gezintiye çıkabilir, hamak ve salıncaklarda dinlenebilirsiniz.

Yaz mevsiminin vazgeçilmez adresi Suma Beach
Yaz mevsiminin vazgeçilmez adresi Suma Beach

Yapımında sadece ahşap, bambu ve hasır gibi doğal malzemelerin kullanıldığı Suma Beach’in dekoru, misafirlerini 60’lı ve 70’li yılların retro havasıyla birleştiren bir tasarıma sahip. Geri dönüşüm fikirlerinin uygulandığı atölyede ise yaratıcı fikirlerin ekolojik sistemle olan bağlantısının farkına varabilirsiniz.

“İstanbul’da güneşin en güzel battığı yer” olarak hafızlara kazınan Suma Beach geçtiğimiz yazın tartışmasız tek efsanesiydi.  Sayısız kişi, bu güzel doğada kocaman bir aile gibi hissetti.

fotoğraf(3)

Her hafta sonu festival boyutunda etkinlikler düzenlemenin ve bir sezonda bu kadar çok müdavim yaratmanın pozitif hissiyle bu sene misafirleri için yepyeni seçenekler hazırlayan Suma Beach, 7 Haziran Cumartesi gecesi yine enfes bir programla yaza “merhaba” diyor.

Hercules & Love Affair’in kraliçesi Kim Ann Foxman, bir Bar25 klasiği Jake The Rapper ve minimal house müziğin iki yeni yıldızı Holger Hecler ve Chris Schwarzwalder açılışın müzikal başrollerini oynayacak. Her zamanki gibi en iyi lokal isimler de hafta sonu boyunca plaj ve yeşil alandaki DJ kabinlerinde olacak.

Suma Night3

Canlı müzik can’dır.

Suma Beach’in bu yazki büyük sürprizi, yepyeni canlı müzik sahnesi. Asmalımescit’in en popüler konser mekanı Karakedi Kültür Merkezi işbirliğiyle hazırlanan yeni alternatif alan, dans molası vermek ve yeni gruplar keşfetmek isteyen Suma Beach fanatikleri için biçilmiş kaftan.

Bununla birlikte her hafta sonu plajda gerçekleşecek gün batımı partilerinde dünya müziğinin en iyi örneklerinin dinlenebileceği konserlerle müzik Suma Beach’in masmavi deniziyle birleşmeye devam edecek.

“Datlı” bir sürpriz.

Bu yaz doğanın mucizeleri haftanın yedi günü boyunca  yeşil alanda sizleri bekliyor. Cihangir’in en iyi mutfaklarından Datlı Maya, organik tatlarıyla Suma Beach’te. Yazın efsane meyhanesine hazır olun!

Sanatsal dokunuşlar.

Geçtiğimiz sene her köşesinde muazzam renklerle karşılaşabildiğiniz Suma Beach, sanat ekibini daha da büyüterek yaşayan bir sergi alanına dönüşüyor. Kendi alanınının en yetenekli sanatçılarını ailesine katan Suma Beach, sürekli olarak düzenlenecek workshop’larla müzik, resim, dikiş, spor gibi alanlarda misafirlerinin kişisel donanımlarını geliştirmeyi hedefliyor.

2

Dönüşüm ve enerji.

Geçtiğimiz yaz geri dönüşüm ve yukarı dönüşüm yoluyla ürettiklerini mekanın her alanında kullanan Suma Beach ekibi, bu yaz da doğa dostu felsefesini bozmuyor. Bu senenin en önemli projesi ise rüzgar ve güneşten elde edilecek enerji kullanımı olacak.

Haziran arogramı

7 Haziran

Kim Ann Foxman / Jake The Rapper / Holger Hecler / Chris Schwarzwalder

14 Haziran

“Katermukke Showcase” Nico Stojan / Britta Arnold / Sven Dohse

21 Haziran

Minipax Festival

28 Haziran

Benoit & Sergio “live” / Galen & Solar / Three

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!