Yaşamınız boyunca yapmayı planladığınız her şeyi bir yıla sığdıran macera tutkununun 2 dakikalık öyküsü

Louis Cole 2
Ölmeden Önce Yapılacaklar Listesi (video)

Birçoğumuz hayatımız boyunca gitmek istediğimiz yerlerin ve deneyimlemek istediğimiz şeylerin listesini yapmış, “ölmeden önce yapılacaklar”  listesi olarak adlandırdığımız bu listelerdeki heyecan dolu maceraların ve gezilecek ilginç yerlerin hayalleriyle yaşamışızdır. Çoğu insan için bu listeden yalnızca bir kaç maddeyi bile gerçekleştirebilmek oldukça büyük bir başarıdır çünkü yoğun çalışma hayatı, günlük koşuşturmaca, yorgunluk, stres gibi faktörler nedeniyle tatile ayıracağımız zamanları dinlenme aralıkları olarak kullanmak zorunda kalırız.

Birazdan izleyeceğiniz videoda, kendiniz de dahil olmak üzere bir çok insanın hayallerini kurduğu, çoğu zaman bir hayata sığdırılamayacağını düşündüğümüz tüm maceraları yalnızca bir yıl içinde tamamlamış, tutkulu bir adamın kısa öyküsü yer alıyor.

2 dakikalık bir videoya tüm yılının özetini sığdırmış olan Louis Cole‘un yaptıklarını gördükten sonra, yapılacaklar listenizdeki her şeyi gerçekleştirmek için zamanınız olup olmadığını tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz;

Video: Louis Cole

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!