Yaşam boyu yanınızda: Kendinize verebileceğiniz en değerli hediyeler

“Hayatınıza aşık olun, her dakikasına.”
Jack Kerouac

Mutlu, sağlıklı, huzurlu, keyifli bir hayat hepimizin hayali. Ve aslında yaptığımız seçimlerle hayallerimizdeki hayata ulaşmak da bizim elimizde.

Hediye denildiğinde akla önce özel günleri kutlamak için sıradan, klişe hediyeler geliyor olsa da; aslında hayal ettiğimiz yaşama ulaşmamızı sağlayacak her seçim bir hediye.

İşte yaşadığınız her anı unutulmaz kılmak için hayat boyu kendinize verebileceğiniz hediyeler:

Huzurlu bir zihin ve sağlıklı bir beden

Bedeniniz, yaşam boyu sizinle olan eviniz; dolayısıyla sağlıklı bir beden ve ona eşlik eden huzurlu bir zihin, mutluluğun olmazsa olmazlarından. İyi beslenmek, spor yapmak, yeterli uyku almak, meditasyon, yoga ve spor gibi hem zihninizi hem de bedeninizi genç tutacak alışkanlıklar edinerek kendinize iyi bakmanızda fayda var.

Sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli zamanlar

Ne kadar yoğun bir temponuz olursa olsun, sevdiklerinizle keyifli ve kaliteli zaman geçirmek, yorgunluğunuzu bir çırpıda alır götürür. İyi dostlar edinmek, sevdiklerinize zaman ayırmak ve onlara değerli olduklarını hissettirmek de kendinize yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan.

İyi bir eğitim

İyi bir eğitim, sizi yapmak istediğiniz iş konusunda uzmanlaştırırken, bilgi ve becerilerinizi geliştirmenize de yardımcı olur. Alacağınız farklı eğitimlerle yeteneklerinize sürekli yenilerini eklemek, hayat boyu kendi kendinize yetebilmenizi sağlar.

Severek yaptığınız bir iş

Okul hayatı itibarıyla başlayan ve uzun yıllar sürecek olan iş hayatında üretken ve başarılı olmak istiyorsanız; severek yapacağınız bir işe sahip olmanız şart. Keyif aldığınız, sürekli öğrendiğiniz, kendinizi geliştirdiğiniz ve tabi sizi maddi olarak da tatmin eden bir iş seçmek, etkisi hayat boyu sürecek harika bir yatırım.

Yapmaktan keyif aldığınız bir hobi

Hobiler, yalnız geçirdiğiniz zamanın kalitesini belirler. Yapmaktan keyif aldığınız, herhangi bir maddi beklentiniz olmayan, yalnızca kendinizi iyi hissetmek için yaptığınız hobiler edinmek, kendinizle kaliteli zaman geçirebilmenizi sağlayacak.

Stilinizi yansıtan bir gardırop

İyi görünmek, iyi hissetmenin temel taşlarından biri. İyi görünmenin yolu da, bedeninizi tanımak, stilinizi oluşturmak ve her ikisiyle de uyumlu parçalara yatırım yapmaktan geçiyor. Pahalı, trendy parçalardan oluşan bir gardırop şart değil; içinde kendinizi iyi hissettiğiniz bir pantolon ve tişörtü kombinine ekleyeceğiniz, ruhunuzu yansıtan takılarla da oldukça iyi görünebilirsiniz.

Işıltınızı yansıtacak, zamansız bir pırlanta

Başarılı yatırımların ortak noktası, kendinizi iyi hissetmenizi sağlarken, yalnızca “siz” olduğunuz için varlığınızı kutlamanızı sağlamak. Her an yanınızda olacak, karakteriniz ve stilinizle özdeşleşen, zamansız ve değerli bir takı da, kendiniz için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan.

Eğer siz de “varlığınızı kutlamak ve kendinizi ödüllendirmek” konusunda bizimle aynı fikirdeyseniz, Altınbaş All Eyes On You Koleksiyonuna mutlaka göz atın.

Gözler, dünya ile en özel temas noktaları olarak tüm ışığı üzerine toplayıp, içindeki güzelliği yansıtıyor, sonsuzluğun ışıltısı oluyor. Altınbaş All Eyes On You Koleksiyonu da, “Hayatının o özel anlarında, tüm bakışları üzerinde hissettiğinde, içindeki ışığı gözlerinle yansıt” mesajını veriyor.

Yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla göz dolduran Altınbaş, “Fatma Ana Eli” ve “Göz” figürü sembollerini günümüz modern anlayışı ile harmanladığı “All Eyes On You” koleksiyonunu kadınların beğenisine sunuyor. Altınbaş’ın yüzük, bileklik, küpe, kolye ve Şahmeran’dan oluşan ve 14 ayar pırlantalar ile tasarlanan All Eyes On You koleksiyonuna tüm mağazalar ve online satış sitesi altinbas.com’dan ulaşabilirsiniz.

 

Bu içerik Altınbaş’ın katkılarıyla hazırlanmıştır.

Altınbaş Mücevherat
Küçük bir hareket dünyaları anlatır.
Advertisement