Waternet ile En İyi Su Arıtma Cihazı Evinde

Plastikleri hayatımızdan çıkarmanın önemi ile ilgili artan farkındalık bir yanda, yaşamımızın temel ihtiyacı olan kaliteli suya erişim noktasında yaşanan kesintiler diğer yanda… Her geçen gün su arıtma cihazı kullanımı ile temiz, sağlıklı ve kaliteli suya erişimin kolaylaşacağı ve aynı zamanda ekonomik anlamda fayda sağlanacağı yönündeki söylemlerle karşılaşıyoruz. Nitekim yaşadığımız deneyimler de bu söylemlerin doğruluğunu ortaya koyuyor.

Siz de hem kendiniz hem de aileniz için fonksiyonel, sağlıklı ve konfor sunan bir su arıtma cihazı arayışındaysanız Waternet ile beklentilerinizi eksiksiz karşılayabilirsiniz. Ters osmoz teknolojisi ile ağır metalleri tamamen fiziksel yollarla sudan ayrıştıran Waternet su arıtma cihazları farklı tank kapasiteleri ve tasarımlarla sunuluyor. Kalabalık ortamlar için Waternet sebil modelleri öne çıkarken evlerde daha çok tezgah altı ve tezgah üstü modeller tercih ediliyor. İşte, Waternet su arıtma cihazları ve üyelik sistemi ile ilgili detaylar…

Su Arıtma Cihazı ile Paranız Cebinizde Kalır

Damacana ile su sipariş etmenin maliyetlerinin giderek artması, temiz suya ihtiyacın salt içerken değil yemek yaparken ve içecek hazırlanırken de devam etmesi su arıtma cihazı kullanmanın ekonomik avantajlarını artırıyor. Üstelik Waternet su arıtma cihazları kullanıldığında kazanımlar bir üst noktaya taşınıyor. Waternet su arıtma fiyat avantajı sağlıyor ve aynı zamanda su tasarrufu yapılmasına yardımcı olarak faturaların azalmasına katkı sunuyor. Cihaza yatırım yapılması gerekliliğini ortadan kaldıran Waternet üyelik sistemi; ücretsiz filtre değişimi, 7/24 aktif çağrı merkezi desteği ve ömür boyu %100 cihaz garantisi gibi avantajlarla öne çıkıyor.

Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Su arıtma cihazları kullanarak ekonomik anlamda belirgin bir avantaj elde etmek mümkün. Ek olarak kullanılan elektrikli ev aletlerinin ömürlerinin uzatılması, plastik kullanımına gerek olmaması, sahip olunan su arıtma cihazı modeline göre soğuk suların buzdolabında depolanması gerekliliğinin ortadan kaldırılması da söz konusu. Tüm bu faydaların deneyimlenebilmesi için ise beklentileri en doğru şekilde karşılayan ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Dolayısıyla su arıtma cihazı alırken belli başlı unsurların göz önünde bulundurulması tavsiye ediliyor.

  • Su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, cihazın su arıtma teknolojisi. Günümüzde en gelişmiş su arıtma teknolojisi ters osmozdur. Sudaki ağır metallerin membran filtreler ve basınç aracılığı ile ayrıştırılmasını sağlayan ters osmoz su arıtma teknolojisi kaliteli suya erişmenin öncelikli şartlarından birini oluşturuyor.
  • Su arıtma cihazları arıtılan suyun depolanabilmesini sağlayan farklı tank kapasiteleri ile sunuluyor. Cihazın konumlandırılacağı ev ve/veya ofisteki kişi sayısı, kişi sayısına bağlı olarak değişebilen temiz su ihtiyacı göz önünde bulundurulduğunda ideal tank kapasitesi seçimi yapılabiliyor.
  • Su arıtma cihazlarından maksimum verim alınabilmesi ve bu verimin süreklilik hâline getirilebilmesi için filtre değişimlerinin belirli aralıklarla yapılması gerekli. Filtre değişim maliyetlerinin de satın alma sürecinde göz önünde bulundurulması gerekiyor. Cihazlardaki filtre aşamaları da bu noktada oldukça önemlidir.
  • Su arıtma cihazı satın almadan önce cihazların sahip olduğu sertifikaların ve karşıladığı belgelenen kalite standartlarının değerlendirilmesi en doğru seçimin yapılabilmesine yardımcı oluyor.
  • Su arıtma cihazlarının tasarımları geniş bir çeşitlilikte karşımıza çıkıyor. Sebil, tezgâh altı ve tezgâh üstü modeller arasından değerlendirme yapılırken tank kapasitesine ek olarak cihazın konumlandırılacağı alanların mimari özelliklerinin ve tasarımlarının da dikkate alınması önem taşıyor.

Waternet Su Arıtma Fiyatları İhtiyacınıza Göre Değişiyor

Su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında farkındalığın yükselmesi önemli. Yine de seçim sırasında değerlendirilmesi gereken kriterlerin fazlalığı kafa karıştırıcı olabiliyor ve uzmanların görüşleri önem kazanabiliyor. İşte Waternet üyelik sisteminin avantajları tam olarak sürecin en başında başlıyor.

Üyelik sistemine dâhil olunduğunda Waternet’in yetkili ve alanında uzman ekibi kullanıcıların ihtiyaçlarını değerlendirir ve kendilerine en uygun cihazı önerir. Böylelikle standart bir su arıtma cihazı alım sürecinden farklı olarak yanlış karar verme ve hesaplanamayan maliyetlerle karşılaşma ihtimali ortadan kaldırılır. Üyelik sisteminin tek avantajı, kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun su arıtma cihazının önerilmesi ile sınırlı değil.

Waternet üyelik sistemi:

  • Cihaz satın alma maliyetini ortadan kaldırır. Waternet fiyat politikası, Waternet sebil fiyat veya Waternet tezgah üstü fiyat gibi ürün bazlı fiyatlandırma ile değil, üyelik sistemi doğrultusunda kurgulanmıştır. Waternet üyeleri aylık düzenli ödemelerle cihazlarını kullanabilir.
  • Waternet üyelik sistemine adım atıldığında cihazların filtre değişimleri ve bakımları her 6 ayda bir ve ücretsiz olarak Waternet yetkili ekibi tarafından gerçekleştirilir.
  • Waternet üyelerinin cihazlarının kurulumu, cihazların bakımları ve filtre değişimleri teknik yeterliliği yüksek bir ekip tarafından gerçekleştirilir.
  • Waternet üyeleri ömür boyu %100 cihaz garantisinden faydalanırlar. Seçtikleri cihaz ihtiyaçlarına en doğru yanıtı vermediği takdirde cihaz değişimi imkânına sahip olurlar.
  • Waternet çağrı merkezi 7/24 aktiftir. Üyeler diledikleri zaman çağrı merkezini arayarak Waternet ekibine ulaşabilirler.

Waternet ile Suyun İyi Hali Evinizde!

Şebeke suyunu en az 5 filtreden geçiren, sudaki ağır metalleri tamamen fiziksel olarak ayrıştıran, kaliteli ve temiz suya kesintisiz erişim sağlayan Waternet sebil ve Waternet su arıtma cihazları kullanmak için siz de hemen Waternet üyelik sistemine dahil olabilirsiniz. Waternet internet sitesinden ücretsiz teklif alabilir ya da Waternet çağrı merkezinden yetkililere ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!