Üretmeyi ve paylaşmayı sevenleri buluşturan eğlenceli bir etkinlik: Yeni Yıl Panayırı

Üretmeyi, paylaşmayı ve eğlenmeyi sevenler için keyifli bir etkinlik haberimiz var. Mert Fırat, Koray Candemir, Didem Balçın, Muzaffer Yıldırım ve Harun Tekin’in kurucusu olduğu kültür ve sanat mekanı DasDas, 23 – 24 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek Yeni Yıl Panayırı ile sanat, tasarım, beslenme ve sağlıklı yaşam gibi birçok farklı alanda çocuklara ve yetişkinlere yönelik ücretsiz atölyeler, söyleşiler ve yılbaşı pazarı düzenliyor. Panayır, DasDas’ta iki gün boyunca renkli ve enerjisi bitmeyen bir yeni yıl ruhu da yaşatacak.

Atölyepikolo yürütücülüğündeki yılbaşı temalı atölyelerde hem çocuklar, kendi yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin sınırlarını genişletip eğlenceli bir keşfe çıkabilecekler hem de yetişkinler keyifli bir gün geçirecekler. Etkinliğin ilk gününde Annorimo ile İp Bileklik Atölyesi, Floréal Flowers & Interiors ile Yeni Yıl Saç Aksesuarı, A! Ne Hoş ile Yılbaşı Ağacı ve Deniz Aygun ve Yiğit Can Tosun ile Yoga Saati atölyeleri olacak. Panayırın ikinci gününde ise ünlü isimlerin katılımıyla cilt bakımı ve şekersiz beslenme etkinlikleri düzenlenecek.

Şehrin tasarımcılarını destekleyen ve tasarımcıların birbirinden özel ürünlerini meraklılarıyla buluşturacak Hoppala Yılbaşı Pazarı’nda ise 30’dan fazla tasarımcının ve markanın ürünlerini bulabilir, sevdikleriniz için farklı yılbaşı hediye seçeneklerine göz atabilirsiniz.

DasDas Yeni Yıl Panayırı Etkinlik Programı:

23 Aralık Cumartesi

12.00-13.00 Atölye Pikolo ile Çocuk Atölyesi: Kapı Süsü Yapımı 

Kendi yeni yıl çelenginizi hazırlayarak kışı karşılamaya ne dersiniz? Bu çalışmada, çocuklar, yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin peşine düşecek, kendi kapı süsü tasarımlarını yapacaklar (Atölye, 4 yaş ve üzeri çocukların katılımına yöneliktir).

13.00-14.00 Atölye Pikolo ile Çocuk Atölyesi: Yeni Yıl Kuş Kurabiyeleri

Bu çalışmada, çocuklar parklara ya da evlerinin balkonlarına yerleştirmek üzere yeni yıl kuş kurabiyelerini hazırlayacaklar.

15.00-16.30 Flor​é​al Flowers & Interiors ile Yeni Yıl Saç Aksesuarı Atölyesi

Doğanın renklerini ve bizlere sunduğu birbirinden farklı dokuların kuru çiçeklerle keşfedileceği bu atölye çalışmasında, katılımcılar kıştan ilham alarak uzun süre kullanabilecekleri bir saç aksesuarı tasarlayacaklar (Katılım 7 kişiyle sınırlıdır).

12.00-13.30 Annorimo ile İp Bileklik Atölyesi

Katılımcılar önce renklerini seçecek, ardından kendi zevklerine ve bedenlerine uygun ip bileklerini yapacaklar (Katılım 7 kişiyle sınırlıdır).

14.00-15.00 A! Ne Hoş ile Yılbaşı Ağacı Atölyesi

Etraftakilerin gördüklerinde A! Ne Hoş diyeceği, masanıza koyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye verebileceğiniz bir yılbaşı ağacı yapmaya ne dersiniz? (Katılım 10 kişiyle sınırlıdır)

16.00-17.00 Duygu Aygun ve Yiğit Can Tosun ile Yoga Saati

Yoga matınızı götürmeyi unutmayın!

24 Aralık Pazar

14.00-15.00 Estee Lauder ile Doğal Görünmenin Yolları

15.00-17.00 Estee Lauder ile Uygulamalı Makyaj

16.00-17.00 Diyetisyen Elvan Odabaşı ile Şekersiz Tarifler: Tatlı tatlı diyet yapılabilir mi? Diyet yaparken şekeri hayatımızdan tamamen çıkarmalı mıyız? Şeker yerine alternatif tatlandırıcı olarak neleri kullanabiliriz? Diyetisyen Elvan Odabaşı, merak edilen cevapları ve pişirilmeden hazırlanabilecek üç farklı fit tatlı tarifini paylaşacak.

Atölyelere katılım ücretsiz ve kontenjan ile sınırlı olduğundan kayıt için buraya tıklayabilirsiniz. Rezervasyon için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!