Ünlü isimlerin alışıldık normların dışındaki “sıradışı” ilişkileri

İlişkiler bana her zaman çok ilgi çekici gelmiştir. İlişkideki taraflar arasında neler olur, kendi dilleri sadece kendi anlayacakları özel şakaları var mıdır, neler yaşarlar, nelere gülerler, nelere kırılırlar, ne aşamalardan geçerler, zamanla birbirlerine benzelerler mi türünde soruları sık sık kendime sorarım. Özellikle hayranı olduğum sanatçıların ilişkilerine ayrıca bir doz daha meraklıyım. O harika işleri yapan kişiliklerin özel hayatlarını incelemek beni büyülüyor.

Sıradan ölümlüler olarak bile günümüzde toplumun büyük çoğunluğunun onaylayacağı ideal ilişkiler sürdürmek çok zor hale geldi. Whatsapp uygulamasındaki mavi tıktan bile korkar hale gelmemiz ve en son bir arkadaşımın “uçak moduna alırsan karşı taraf okuduğunu görmüyor” demesi beni oldukça etkiledi. İlişkiler ne zaman bu kadar karmaşık hale geldi? Yoksa hep böyleydi de biz mi fark edemedik?

Sizler için ünlü sanatçı, politikacı, yönetmen ve oyuncu kişilerin toplumun “ideal ilişki” normalarına uymayan sıra dışı ilişkilerini derledim sevgili Uplifers okuyucuları. Yazıyı yazan ve araştıran kişi olarak benim ideal ilişki görüşüm ilişkilerin birebir yaşanması olsa da, okuyacağınız örnekteki pek çok çifti dürüstlükleri ve cesaretlerinden dolayı takdir ettim.