Uçurumun kenarına gizlenmiş olan bu rüya gibi evde yaşamak ister misiniz?

Yunan mimarlar Laertis Antonios Ando Vassiliou ve Pantelis Kampouropoulos uçurumun kenarına gömülecek biçimde bir ev  tasarlıyorlar. Casa Brutela ismini verdikleri bu tasarım brütalizm stlinin mükemmel bir örneğini oluşturuyor. Eşsiz bir manzaraya karşı inşa ettikleri bu evde lüks adına her şey bulunacak. “Saf brütalizm’e boyun eğme” olarak tanımladıkları bu çalışmalarında mimarlarımız zemin seviyesinde inşa edecekleri havuzla ve yerin altındaki duvarlarla evi izole ederken serin kalmasını da sağlamayı düşünüyorlar.

Şehirden uzak, lüks eşyalarla dolu bir yapı olması ve stili itibariyle James Bond tarzı, çapkın erkek evlerini de andıran bu uçurum ev, ünlülerin insanlardan uzakta kafalarını dinleyebileceği ideal mekânlardan biri izlenimini uyandırıyor.

Bu eşsiz tasarımın yaratıcısı mimarlar, evi inşa edebilmek için yatırımcılarını bekliyorlar.

Uçurumun kenarına gizlenmiş olan bu evin rüya gibi bir manzarası var Uçurumun kenarına gizlenmiş olan bu evin rüya gibi bir manzarası var Uçurumun kenarına gizlenmiş olan bu evin rüya gibi bir manzarası var Uçurumun kenarına gizlenmiş olan bu evin rüya gibi bir manzarası var Uçurumun kenarına gizlenmiş olan bu evin rüya gibi bir manzarası var Uçurumun kenarına gizlenmiş olan bu evin rüya gibi bir manzarası var Uçurumun kenarına gizlenmiş olan bu evin rüya gibi bir manzarası var Uçurumun kenarına gizlenmiş olan bu evin rüya gibi bir manzarası var

Kaynak

Boredpanda

Dailymail

OPA

Bunları da incelemek isteyebilirsiniz:

Dünyanın en yaratıcı mimariye sahip 20 oteli

Mimar eli değen ahşap tasarımlar: WoodRing

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!