Tek dünya, tek şarkı: Love, Peace & Harmony Festival için geri sayım başladı

9 saat sürecek, küresel bir buluşmaya hazır mısınız? Pandemiyi ve sınırları aşan bir festival için geri sayım başladı! 11 Kasım 2020’de, The Music Medicine ev sahipliğinde düzenlenecek Love, Peace & Harmony Festival’e ücretsiz katılım için yerinizi themusicmedicine.com adresinden hemen rezerve edebilirsiniz.

Küresel ve yerel müzisyenler, açılış konuşmacıları, dünyadan ve yerli halklardan liderler, bilgeliğin koruyucuları, bilim insanları, uzmanlar ve vizyonerlerden oluşan bir topluluktan online canlı sunumlar ve ilk kez bir araya gelecek yerel ve uluslararası müzisyenlerden oluşan ensemblenin İstanbul’un tarihi bir anıtından canlı yayınlanacak konserine davetlisiniz.

“Her şey bir şarkı ve bir niyetle başladı; insanlık ve tüm canlı varlıklar arasında mesajla bir rezonans yaymak.”

Müzikte, insanlığı saf ve bütünsel bir şekilde birbirine bağlayan, ten renklerine, statülerine, dinlerine veya milliyetlerine bakmaksızın tüm insanlar arasında bir köprü görevi gören, kültürel bilgileri, değerli mesajları, hikayeleri ve duyguları iletebilen bir güç olarak görüyoruz…

Müziği, hayat ve dünya anlayışımızın gelişimini ve eğitimi destekleyen bir araç olarak kullanıp; teknolojinin ise bütüncül bakış açısı ile ortak bir zemin hazırlayacağı çevrimiçi bir festival ile mesajımızı dünyaya ulaştırmayı hedefledik!
Basitçe, müzik herkesin hissettiği ve bağ kurduğu bir dil!

Tüm insanlığa ilham olmak, onları birleştirmek, köprü kurmak, sesi olmak ve umut aşılamak için kalpleri ve ruhları birleştiriyoruz.

Festivalle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve yerinizi ücretsiz ayırtmak için: themusicmedicine.com/lph

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!