Süper gücümün sırrını açıklıyorum!

“Nereden geliyor bu enerji, bu kadar koşturuyor, bir sürü şeye yetişiyorsun; nasıl oluyor da oluyor?” soruları o kadar arttı ki, artık bir açıklama yapmamın zamanı geldi diye düşündüm.

05

Veee gün, bugündür.

Bendeniz tek bir kaynaktan beslenen tam 5.000 (yazıyla beş bin) kişilik süper kahramanlar grubunun üyesiyim 4 yıldır.

03

Kaynak bir ama güçler farklı. Beslenip, beslenip bambaşka güçlerle dokunuyoruz topluma. Gün geliyor gençlerin çevrelerine daha faydalı olmaları için kaynak yaratıyor, gün geliyor engellilerin hayatına hız katıyor, gün geliyor korunma ihtiyacındaki çocukların yüzündeki gülücükleri arttırıyor, gün geliyor doğayla içiçe geçiyoruz. Bunları yaptıkça ayaklarımız yerden kesiliyor, mutluluğumuza mutluluk katılıyor.

k1
5.000 kişilik grubun gücüne güç katan 55.000 (yazıyla ellibeş bin) kişilik destek kuvvetimiz de var arkamızda ve gittikçe çoğalıyoruz hem biz hem de destekçilerimiz. Bir araya geldik mi sorun kalmıyor önümüzde, sınır tanımıyoruz, engel bilmiyoruz.

02

Biz kim miyiz? Bizler Adım Adım ‘İyilik Peşinde Koş’mayı ilke edinmiş, 7 sene içinde, 8 STK (sivil toplum kuruluşu)’ya toplam 8.000.000 TL kaynak yaratan bir gücüz ve tek kaynağımız da koşmak. Başka hiçbir şey yapmıyoruz sadece koşuyor ve koşarak ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz.

adımadım-gorsel

 Eğer siz de koşuyorsanız ve 1 Mart’taki Runatolia Maratonu’na katılacaksanız, süper gücünüzün keyfini yaşamak istemez misiniz?

17

Çok zaman kalmadı, hemen yazın bana, hangi alanda fark yaratmak istediğinizi konuşalım. Bekliyorum mektuplarınızı:

[email protected]

Belki mektuptan önce şuraya da bir göz atmak istersiniz…

adimadim

Kıvanç Ergun Koşucu
Kıvanç Ergun bugün bisikletin tepesinde, yarın ormanda çamurun içinde… Harekete, iyilik peşinde koşmaya doyamıyor, başkalarına çılgınca gelen şeyleri yapmaktan inanılmaz keyif alıyor. İflah olmaz ... Devam