Suma Beach Aloha ile 5 Haziran’da yaza merhaba!

Geçtiğimiz yıl doğayla iç içe harika bir macera yaşatan Suma Beach, 5 Haziran 2015 Cuma günü “Aloha!” diyerek yazı karşılamaya sizleri de davet ediyor.

Suma Beach; unutulmaz dans maceralarının yegane platformu Sihirli Orman’da ve gün batımıyla meşhur plajında yepyeni deneyimler için gün sayıyor.

Sahnede kimler olacak?

suma beach aloha 1

30 yıllık müzikal geçmişiyle yeryüzünün en önemli ses yaratıcılarından biri olan Tobias.,  favori olarak tanımlanan house ve techno kraliçesi Tama Sumo ve neşeli-karanlık melodileri ustaca harmanladığı performanslarından biriyle performansını ortaya koyacak olan Alexi Delano sezon açılışının rüya takımını oluşturuyor.

Ev sahipleri ise; şehrin en önemli plak koleksiyonerlerinden Rubsilent, yedi aydan sonra İstanbul’daki ilk setiyle Mr. Sür, müziğiyle yıldızı okyanus ötesinde de parlamaya başlayan Oceanvs Orientalis ve Dusty Eardrums oluşumunun kurucusu San Franciscolu Maxi Storrs olacak.

Yeni yazın ilk buluşması 5 Haziran Cuma akşamı saat 22:00’da nev-i şahsına münhasır yaşam alanı Suma Beach’te gerçekleşiyor. Rahat dans ayakkabılarınızı ve renkli bikinilerinizi yanınıza almayı unutmayın!

Etkinliğin detayları için tıklayın.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!